Nový Sony Ericsson Walkman pro Japonsko

Spolu s vodotěsným mobilem pro japonského operátora NTT DoCoMo připravil Sony Ericsson ještě jednu novinku – Walkman s označením W42S určení pro konkurenčního operátora KDDI. Jedná se o mobil výsuvné konstrukce, stejně jako minulý týden představený Walkman W850i pro evropský trh. Telefony jsou to však úplně jiné.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

V Japonsku mají rádi větší telefony, proto nijak nepřekvapí přístroj s rozměry 106 × 49 × 24 mm a hmotností 123 g. Displej má rozlišení 240 × 320 bodů, je aktivní a dokáže zobrazit 262 tisíc barev. Nechybí samozřejmě fotoaparát, který je kupodivu jen jednomegapixelový. Obrázky jdou trochu stranou, protože je řeč o Walkmanu, tedy hudebním mobilu. Pro hudbu je připraven 1GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit paměťovými kartami Memory Stick Duo. Přehrávač hudby lze ovládat speciálními ovládacími prvky ve spodní části telefonu – telefon se při ovládání drží naležato, takže jsou prvky na pravé straně. Kromě vlastní hudby si do sluchátek můžete pustit i rádio.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jak je vidět, Japoncům už nemusíme tolik závidět. Výbava jejich novinky nijak nepřekvapí a výjimečný tak zůstává jen specifický design.

Diskuze (4) Další článek: Google nabízí mobilní RSS

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Walkman, Son, Japonsko

Určitě si přečtěte