Nový Sony Ericsson Walkman pro Japonsko

Spolu s vodotěsným mobilem pro japonského operátora NTT DoCoMo připravil Sony Ericsson ještě jednu novinku – Walkman s označením W42S určení pro konkurenčního operátora KDDI. Jedná se o mobil výsuvné konstrukce, stejně jako minulý týden představený Walkman W850i pro evropský trh. Telefony jsou to však úplně jiné.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

V Japonsku mají rádi větší telefony, proto nijak nepřekvapí přístroj s rozměry 106 × 49 × 24 mm a hmotností 123 g. Displej má rozlišení 240 × 320 bodů, je aktivní a dokáže zobrazit 262 tisíc barev. Nechybí samozřejmě fotoaparát, který je kupodivu jen jednomegapixelový. Obrázky jdou trochu stranou, protože je řeč o Walkmanu, tedy hudebním mobilu. Pro hudbu je připraven 1GB vnitřní paměti, kterou lze rozšířit paměťovými kartami Memory Stick Duo. Přehrávač hudby lze ovládat speciálními ovládacími prvky ve spodní části telefonu – telefon se při ovládání drží naležato, takže jsou prvky na pravé straně. Kromě vlastní hudby si do sluchátek můžete pustit i rádio.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Jak je vidět, Japoncům už nemusíme tolik závidět. Výbava jejich novinky nijak nepřekvapí a výjimečný tak zůstává jen specifický design.

Diskuze (4) Další článek: Google nabízí mobilní RSS

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Walkman, Son, Walk, Specifický design, Japonsko


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11