Nový Vertu: k šedesátinám Ferrari

Nový Vertu: k šedesátinám Ferrari

U příležitosti šedesátin automobilky Ferrari připravila Nokia, respektive její divize luxusních telefonů Vertu, nový model Ferrari Ascent 60. Jedná se o limitovanou edici telefonu, který si budou s cenou osmnáct tisíc euro (asi 500 000 Kč) dovolit asi skutečně jen vlastnící některého vozu ze stáje italského výrobce. Jak už to u telefonů Vertu bývá, displej je chráněn safírovým sklíčkem, tělo telefonu je vyrobeno z titanu, jeho zadní strana nad krytem baterie z kůže. Krom loga Ferrari najdeme právě na zadní straně telefonu ještě repliku mřížky manuální převodovky v měřítku 1:100.

Klepněte pro větší obrázek
Vertu Ferrari je vyroben z exkluzivních materiálů k šedesátinám italské automobilky

Telefon pracuje ve třech pásmech GSM (900/1800/1900 MHz) a jinak obsahuje poměrně jednoduchou funkční výbavu. K počítači ho propojíte pomocí technologie Bluetooth a nebo USB konektorem. Do jeho paměti se vejde tisícovka kontaktů. Jedná se prostě o přístroj pro zákazníky, kterým záleží na vzhledu, značce a ceně odpovídající automobilu v jejich garáži. Telefon je již v prodeji, konkrétně ve značkových obchodech v Londýně, Paříži, Hong Kongu a Singapuru.

Diskuze (7) | Nokia Mail for Exchange 2.0: firemní mail do kapsy

Témata článku: Vertu

Určitě si přečtěte

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

Vertu se probouzí. Představuje novou generaci luxusního smartphonu Constellation

** Další model luxusního, ručně vyráběného smartphonu ** Hlavním materiálem je kov, kůže a safírové sklo ** Výbava je v rámci kategorie luxusních zařízení na špičkové úrovni

28.  1.  2017 | Láska Jan | 11

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Vertu Aster Chevron: Android z vyšší společnosti

Kromě konvečních modelů se na podzimním trhu objeví i novinka ze stáje Vertu. Model Aster Chevron přitom do detailu ctí tradice značky.

5.  8.  2016 | Měchura Milan | 19

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Vertu Signature for Bentley: Konečně pořádná výbava

Je to historický paradox. Nejdražší telefony na světě se blýskaly diamanty, ale výbavou patřily do střední třídy. Vertu Signature Touch for Bentley to konečně mění.

11.  2.  2016 | Chroust Martin | 18