Nový Walkman W810i: Sony Ericsson umí EDGE! (+ nové fotky)

Na právě probíhajícím veletrhu CES v Las Vegas Sony Ericsson představil nový model W810i. K oficiální tiskové zprávě se s předstihem dostal neoficiální fanklub značky Sony Ericsson. Označení napovídá, že půjde o další telefon kombinovaný s walkmanem a že bude mít blízko ke stávajícímu modelu W800i. Nový telefon má klasickou konstrukci a atraktivní černou barvu. Hlavním ovládacím prvkem je navigační klávesa s potvrzovacím středem.

Oživeno: Sony Ericsson už telefon oficiálně představil a zde je kompletní dostupná fotogalerie.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Ledacos zůstane stejné jako u modelu W800i - například displej s rozlišením 176 × 220 bodů, podpora paměťových karet Memory Stick Pro Duo, Bluetooth, fotoaparát a kvalitní sluchátka v balení. O možné nižší ceně napovídá menší vnitřní paměť (20 MB); FM rádio, o jehož absenci se napřed mluvilo, nakonec telefon obsahuje. Největším překvapením je ovšem slibovaná podpora rychlých datových přenosů EDGE.

Sony Ericsson představil také externí reproduktory ke svým walkmanům. Model MPS-60 je více přenosný, jsou to dvě bedýnky na kablíku. Vyšší model MDS-60 je určen k postavení na stůl.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Sony Ericsson MPS-60

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson MDS-60

Diskuze (57) Další článek: Navigátor TomTom Go: zkušenosti s novými mapami ČR

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Walkman, Son, Edge

Určitě si přečtěte