Nubia představuje model střední třídy M2 Play. Smartphony na českém trhu zlevňuje

Čínská značka Nubia představila dalšího zástupce střední třídy. Jedná se o smartphone Nubia M2 Play, který je velmi podobný již prodávanému modelu M2 Lite. Jiný je pouze procesor, provedení zad a přední selfie kamera, která sice nabídne menší rozlišení, ale bude širokoúhlejší. V novince poběží už rovnou z výroby novější verze nadstavby Nubia UI 5.0 postavená na Androidu Nougat.

Nubia M2 Play přinese 5,5palcový IPS displej s HD rozlišením, procesor Snapdragon 435, 3 + 32 GB paměti, 13Mpx hlavní a 5Mpx přední fotoaparát a baterii s kapacitou 3 000 mAh. Novinka se do prodeje dostane v průběhu září na vybrané trhy, které firma oznámí později. Podle chybějící LTE frekvence 800 MHz ve specifikacích zařízení zřejmě pro Evropu určená nebude.

Klepněte pro větší obrázek

Nubia ale v tuzemsku nabízí zajímavější modely a mimo to se stále čeká na uvedení již oznámeného vlajkového modelu Nubia Z17 do prodeje. Podrobnější informace by měly padnout na veletrhu IFA 2017 v Berlíně. Tuzemský distributor mezitím zlevnil trojici již prodávaných modelů Nubia Z17 mini, M2 Lite a N1.

Nubia Z17 mini je nyní levnější:

Diskuze (8) Další článek: Samsung láká na „desktopový“ režim DeX dvěma novými reklamními spoty

Témata článku: Nubia, Android, Smartphony, Střední třída, Nákup a ceny, IFA, Slevy, Model, Rozlišení, Nová verze, Trh, Evropa, Vlajková Nubia, Berlín, Distributor, Vybraný trh, Český trh, Podrobná informace, Malé rozlišení, Chybějící LTE, Přední fotoaparát, Třída, Zajímavý model, Přední selfie, Play


Určitě si přečtěte