Nubia představuje model střední třídy M2 Play. Smartphony na českém trhu zlevňuje

Čínská značka Nubia představila dalšího zástupce střední třídy. Jedná se o smartphone Nubia M2 Play, který je velmi podobný již prodávanému modelu M2 Lite. Jiný je pouze procesor, provedení zad a přední selfie kamera, která sice nabídne menší rozlišení, ale bude širokoúhlejší. V novince poběží už rovnou z výroby novější verze nadstavby Nubia UI 5.0 postavená na Androidu Nougat.

Nubia M2 Play přinese 5,5palcový IPS displej s HD rozlišením, procesor Snapdragon 435, 3 + 32 GB paměti, 13Mpx hlavní a 5Mpx přední fotoaparát a baterii s kapacitou 3 000 mAh. Novinka se do prodeje dostane v průběhu září na vybrané trhy, které firma oznámí později. Podle chybějící LTE frekvence 800 MHz ve specifikacích zařízení zřejmě pro Evropu určená nebude.

Klepněte pro větší obrázek

Nubia ale v tuzemsku nabízí zajímavější modely a mimo to se stále čeká na uvedení již oznámeného vlajkového modelu Nubia Z17 do prodeje. Podrobnější informace by měly padnout na veletrhu IFA 2017 v Berlíně. Tuzemský distributor mezitím zlevnil trojici již prodávaných modelů Nubia Z17 mini, M2 Lite a N1.

Nubia Z17 mini je nyní levnější:

Diskuze (8) Další článek: Samsung láká na „desktopový“ režim DeX dvěma novými reklamními spoty

Témata článku: Nubia, Android, Smartphony, Nákup a ceny, Střední třída, IFA, Slevy, Trh, Model, Prodávaný model, Podrobná informace, Vlajková Nubia, Evropa, Nová verze, Berlín, Distributor, Rozlišení, Zajímavý model, Přední selfie, Chybějící LTE, Vybraný trh, Přední fotoaparát, Malé rozlišení, Procesor, Třída

Určitě si přečtěte