O co jsme přišli: Batmanovská Nokia 6205 na živých fotkách

Nokia nedávno představila speciální edici véčkového mobilu 6205 určenou pro amerického operátora Verizon a jeho síť CDMA. Telefon je laděn do motivů filmu The Dark Knight. Další pokračování příběhů Batmana a jeho temných začátků se škodolibým protivníkem Jokerem zanedlouho vstoupí i do českých kin, to stejné se ovšem nedá říct o samotném telefonu. S véčkem 6205 The Dark Knight Edition se v domácích prodejnách nesetkáme už jen proto, že by nebylo možné jej využít v žádné z našich sítí. Ani U:fon, který jako jediný provozuje hlasové služby na CDMA, nepracuje se stejnými parametry jako americký Verizon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 6205 „Rytíř temnot“ na oficiálních obrázcích

Prostřednictvím obrázků, které pořídil server Engadget, tak alespoň můžeme nahlédnout do balení a zjistit, o co jsme vlastně přišli. Nad výbavou truchlit rozhodně nemusíme, Nokia 6205 je zcela jednoduché véčko s 1,3Mpx fotoaparátem a slotem pro paměťové karty microSD.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Balení se nese v podobném filmovém duchu, jako například u evropské Nokie N95 8GB, jíž doprovázel při premiéře pro změnu Spiderman
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Z evropských telefonů je „Batman-mobil“ nejvíce podobný Nokii 6267
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Připraveny jsou dva zadní kryty, jeden s logem Batmana, druhý bez. To aby majitel po opadnutí batmanománie nepůsobil „nemoderně“.
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Customizované prostředí Verizonu nevypadá zrovna moc lákavě
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
S přibalenou kartou hlavního záporáka mohou majitelé 6205 vyhrát 10 tisíc dolarů ve speciální soutěži. Součástí obsahu telefonu jsou samozřejmě tapety, vyzvánění a trailer k filmu The Dark Knight
Diskuze (2) Další článek: LG KS360: SMS zbraň náctiletých (preview)

Témata článku: Nokia, Americký Verizon, Batman

Určitě si přečtěte