O konzoli Nintendo Wii soutěží už i Vodafone

Herní konzoli Nintendo jako výhru v soutěži už nenabízí pouze operátor O2 na svých vánočních stránkách, ale také Vodafone. S ním můžete pro změnu soutěžit v mobilu na portálu Vodafone live!. A protože je to celé o hrách, stačí splnit jednoduchou podmínku, která se opět týká her.

Zákazníci Vodafonu, kteří si v období od 20. prosince 2007 do 31. ledna 2008 stáhnou z portálu Vodafone live! některou z nabízených her od společnosti Gameloft, jsou automaticky zařazení do soutěže o herní konzoli Nintendo Wii, hudební přehrávač iPod a další ceny. Z celkového počtu soutěžících budou matematickým výpočtem (podle pořadí stažení hry) vybráni tři výherci, kteří obdrží některou z výher:

1. cena: herní konzole Nintendo Wii + 3 hry pro Wii (Driver Parallel Lines, Surf’s Up, Prince of Persia: Rival Swords)

Matematický vzorec: celkový počet všech soutěžících bude vydělen číslicí 4 a výhercem se stane soutěžící, jehož pořadí se shoduje s výsledkem tohoto podílu.

2. cena: hudební přehrávač iPod nano 2 GB

Matematický vzorec: celkový počet všech soutěžících bude vydělen číslicí 4 a výhercem se stane soutěžící, jehož pořadí se shoduje s výsledkem podílu vynásobeném číslicí 2.

3. cena: 4 PC hry (Catz, Open Season, Shrek 3, Driver Parallel Lines)

Matematický vzorec: celkový počet všech soutěžících bude vydělen číslicí 4 a výhercem se stane soutěžící, jehož pořadí se shoduje s výsledkem podílu vynásobeném číslicí 3.

Soutěže se lze zúčastnit i vícekrát podle počtu stažených her. Do konce ledna jsou vybrané soutěžní hry zlevněny na 60 korun. Více informací na live.vodafone.cz.

Diskuze (2) Další článek: HTC TyTN II vs T-Mobile MDA Vario III

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Nintendo, Soutěž, Voda

Určitě si přečtěte