O tom, jak Radek Hulán vybíral nástupce Kaisera

Jeden z nejznámějších českých bloggerů, kontroverzní IT celebrita a také autor několika článků na MobilManii Radek Hulán hledá nástupce svého HTC TyTN II. Na blogu MyEgo.cz vydal příspěvek, ve kterém Kaisera srovnává se současnou extraligou: modely HTC Touch Pro, Touch HD, Sony Ericsson Xperia X1 a Apple iPhone.

Radek je za prvé náročný uživatel a za druhé je známý svou ostrou kritikou produktů značky Apple, takže se nemůžeme divit, že iPhone v jeho srovnání naprosto propadnul. Možná trochu překvapivě jej následoval Touch HD, který díky svým parametrům stále drží první místo v hodnocení v našem katalogu mobilů. Pro „RH“ je totiž neprůchodnou překážkou absence QWERTY klávesnice. Ze zbývající dvojice odešel poražen Kaiserův přímý nástupce Touch Pro a na vrcholu zůstala Xperia.

Klepněte pro větší obrázek 
HTC TyTN II: stařec dostane nástupce
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tahle čtyřka se ucházela o přízeň Radka Hulána

S její koupí však nastal (jaké překvapení) problém a možná si Radek přečetl i o praskajícím materiálu, takže výměna Kaisera stále ještě není hotová věc. V diskusi je zmínka o kombinaci Touch HD + BT klávesnice, nebo o modelu Touch HD Pro, tedy „hádéčku“ s QWERTY klávesnicí. Tenhle model ovšem ještě vůbec nebyl představený…

Kauzu „RH hledá náhradu Kaisera“ můžete sledovat zde, parametry zmíněných přístrojů jsme vedle sebe postavili také v katalogu mobilů.

Témata článku: Ostatní, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, HTC Touch, HTC Touch 3G, HTC Touch HD, HTC Touch Pro, HTC Tytn, HTC Tytn II, Sony Ericsson Xperia X1, Sony Xperia P

138 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Booster13 4. 12. 2008 20:46:35
    uplne bez problemov, som zvyknuty na gesta prstom a stylus uz z HTC...
  • zeus 26. 11. 2008 23:29:15
    Buďte korektní. V mém příspěvku není ani slovo o srovnání mobilmanie s...
  • Lukke 26. 11. 2008 23:13:00
    No tak to si snad s tímto článkem děláte legraci... Zítra bych chtěl...

komerční sdělení

Komerční sdělení