O2 Active: nejlepší hry roku nyní levněji

Na portálu O2 Active je připravena nová kategorie, která shromažďuje nejstahovanější javahry roku za výrazně sníženou cenu. Najdete je pod odkazem Nej hry 2007 a některé z nich jsou oproti původní nabídce o téměř o 50 % levnější. Všechny hry v této kategorii jsou nabízeny za částku 50 Kč, k této ceně se již neúčtují žádné další poplatky za stažená data.

Mobilní hry mohou stahovat všichni zákazníci O2 a to prostřednictvím internetu, wapu či přes SMS. Pokud jste zákazníky O2, můžete si zakoupit i další java hry se slevou, neboť stále ještě platí předchozí dvě nabídky operátora, které jsou zaměřeny na herní slevy.

První z nich funguje pouze do Štědrého dne v rámci adventního kalendáře na O2 Active, každý den zde najdete jednu hru za 50 Kč (podrobnosti hledejte zde). Druhou možností jak ušetřit je objednávka bezplatného MMS magazínu o hrách, který vám každý týden přinese seznam pěti nových her. Když učiníte objednávku rovnou přes tuto MMS, ušetříte z každé uvedené hry 20 Kč. Tato nabídka není časově omezená a herní zpravodajství lze získat zasláním SMS ve tvaru A HRY na telefonní číslo 999888.

Témata článku: Operátoři, O2, Nová kategorie, Rok, Active

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14