O2 Active: novinky z dopravy a sportu

Stále více vlastníků mobilních telefonů využívá možnosti získat aktuální informace o dopravě prostřednictvím portálu O2 Active. Od 1. 2. 2007 společnost Telefónica O2 Czech Republic rozšířila dopravní servis o Zpravodajství z D1, ve kterém se řidiči dozvědí nejčerstvější zprávy o dopravní situaci či o místech měřených radarem na dálnici D1.

O úspěchu této služby vypovídá počet zákazníků, kteří ji využili. Během deseti dnů od uvedení této služby počet uživatelů přesáhl 5 200. Tato služba je po celý únor nabízena zdarma. Od 1. 3. 2007 bude jedna informační SMS stát 2,80 Kč včetně DPH stejně jako ostatní dopravní zprávy. Dopravní servis z dálnice D1 si lze aktivovat zasláním SMS ve tvaru A D1 na číslo 999888, na stejném čísle je službu možné deaktivovat pomocí SMS ve tvaru D D1.

Hokejové přenosy na internetu a v mobilu

Do 20. února 2007 nabízí společnost Telefónica O2 za pouhých 10 Kč denně svým zákazníkům i zákazníkům konkurenčních operátorů možnost sledovat na internetu živé přenosy z hokejových zápasů O2 extraligy. Utkání ze stadionů pražské Sparty, Liberce a Pardubic nepřenáší žádné jiné médium.

Návštěvníkům portálu www.o2hokej.cz se tak naskýtá jedinečná příležitost, jak vidět hokejová klání bez nutnosti návštěvy stadionu. Aktivaci lze provést zasláním SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 9041110. Zájemce obratem obdrží přístupové heslo, které platí po celý den. Za pouhých 10 Kč si tak hokejoví fanoušci mohou vychutnat během jednoho dne i několik zápasů.

Za 1 Kč za zápas nabízí sledování hokejových utkání také portál wap.o2hokej.cz. Za přenesená data zákazníci neplatí. Tuto speciální nabídku lze využít dO20. 2. 2007. HokejTV je dostupná ve 2G i 3G síti a zájemci ji naleznou ve wapovém menu v sekci O2hokej či video. Mobilní hokejovou TV zákazník nalezne ve svém mobilu na O2 Active v sekci Zpravodajství/Sport nebo prostřednictvím zaslané SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 999888. Pokud zákazník zašle SMS ve tvaru HOKEJTV na číslo 999888, přijde mu na mobilní hokejovou TV přímý odkaz.

Telefónica O2 Czech Republic bude také od 3. 3. 2007 zákazníkům nabízet přenosy hokejových utkání Play-off za cenu 10 Kč za večer. Navíc bude mít zákazník možnost aktivovat si výhodné balíčky všech přenosů Play-off za pouhých 75 Kč. Přenosy mohou uživatelé sledovat buď na internetu nebo ve svém mobilním telefonu.

Diskuze (1) | Lenovo přichází s novými WM zařízeními

Témata článku: Operátoři, O2, Tiskové zprávy, Sport, Active, Spor

Určitě si přečtěte

Leden u O2: Kdo by nechtěl mobil a náramek Xiaomi za 6 Kč...

Leden u O2: Kdo by nechtěl mobil a náramek Xiaomi za 6 Kč...

** Než začnete lovit drobné, přečtěte si pozorně podmínky akce ** Nebo kupte raději za plnou cenu, operátor v lednu zlevňoval ** Novinkou od Jihokorejců je Samsung Galaxy A8 za 12 995 Kč

6.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 26

Amazfit 2: Nové sportovní hodinky od Xiaomi poslouží i v chytré domácnosti

Amazfit 2: Nové sportovní hodinky od Xiaomi poslouží i v chytré domácnosti

** K ovládání displeje slouží i mechanická tlačítka, což sportovci ocení ** Umí vypočítat VO2 max., efekt tréninku nebo čas pro regeneraci ** Novinkou je vodotěsnost, takže umí měřit i plavání

26.  12.  2017 | Měchura Milan | 16

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

Volali jsme jako jindy v neděli, o stovky procent vyskočily na Štědrý den data

** Selfíčko s dárečkem jedině přes messenger a přes Wi-Fi ** Nejvíce volali, SMSkovali a datovali zákazníci T-Mobilu ** Průměrná hodnota přenesených dat na SIM se pohybuje od 40 do 60 MB

25.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 17

Tomáš Budník skončí, novým generálním ředitelem O2 bude Jindřich Fremuth

Tomáš Budník skončí, novým generálním ředitelem O2 bude Jindřich Fremuth

18.  12.  2017 | Kůžel Filip, tisková zpráva | 7