O2 Active: televizní program zdarma a soutěž o Nintendo Wii

Jestliže potřebujete okamžitě vědět co dávají v televizi a nemáte po ruce televizní program, nemusíte zoufat. Stačí když jste zákazníky mobilního operátora O2 a váš telefon podporuje wap.

Pokud předchozí dvě podmínky splňujete, navštivte wapový portál O2 Active a můžete snadno, rychle a především zdarma zjistit aktuální a denní program televizních stanic (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, Nova, Prima, Meteo TV, Eurosport, Óčko), které si také můžete za poplatek ve svém mobilu přímo spustit a to v rámci služby Mobilní TV.

TV program najdete v nabídce Video, kterou uvidíte hned v hlavním menu portálu, poté musíte vstoupit do kategorie Mobilní TV a nakonec vybrat položku Program pro dnešní den.

Revoluční konzole pro šťastlivce

Zasoutěžit si o herní konzoli Nintendo Wii teď mohou všichni zákazníci mobilního operátora O2, kteří si stáhnou demo java hry Spectrobes z portálu O2 Active. Zkušební verzi získáte snadno, stačí pouze odeslat textovou zprávu (cena dle tarifu) s klíčovým slovem DEMA na telefonní číslo 999888 a za pár okamžiků obdržíte soupis všech demo her, které si můžete z portálu O2 Active rovnou stáhnout.

Pokud zvolíte demo hru Spectrobes, tak jste se automaticky zapojili do soutěže o hlavní cenu v podobě herní konzole Nintendo Wii, jež získá účastník, který si toto demo stáhne v pořadí jako 3000. Dalšími drobnými cenami jsou postavičky Dysney. Každý soutěžící ve výherním pořadí 100. získává jednu z těchto nich. Soutěže je možno se zúčastnit až do 30. září, seznámit se s podrobnými podmínkami můžete zde.

 

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Nintendo, Program, Active, Televizní program

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18