O2 Active: televizní program zdarma a soutěž o Nintendo Wii

Jestliže potřebujete okamžitě vědět co dávají v televizi a nemáte po ruce televizní program, nemusíte zoufat. Stačí když jste zákazníky mobilního operátora O2 a váš telefon podporuje wap.

Pokud předchozí dvě podmínky splňujete, navštivte wapový portál O2 Active a můžete snadno, rychle a především zdarma zjistit aktuální a denní program televizních stanic (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, Nova, Prima, Meteo TV, Eurosport, Óčko), které si také můžete za poplatek ve svém mobilu přímo spustit a to v rámci služby Mobilní TV.

TV program najdete v nabídce Video, kterou uvidíte hned v hlavním menu portálu, poté musíte vstoupit do kategorie Mobilní TV a nakonec vybrat položku Program pro dnešní den.

Revoluční konzole pro šťastlivce

Zasoutěžit si o herní konzoli Nintendo Wii teď mohou všichni zákazníci mobilního operátora O2, kteří si stáhnou demo java hry Spectrobes z portálu O2 Active. Zkušební verzi získáte snadno, stačí pouze odeslat textovou zprávu (cena dle tarifu) s klíčovým slovem DEMA na telefonní číslo 999888 a za pár okamžiků obdržíte soupis všech demo her, které si můžete z portálu O2 Active rovnou stáhnout.

Pokud zvolíte demo hru Spectrobes, tak jste se automaticky zapojili do soutěže o hlavní cenu v podobě herní konzole Nintendo Wii, jež získá účastník, který si toto demo stáhne v pořadí jako 3000. Dalšími drobnými cenami jsou postavičky Dysney. Každý soutěžící ve výherním pořadí 100. získává jednu z těchto nich. Soutěže je možno se zúčastnit až do 30. září, seznámit se s podrobnými podmínkami můžete zde.

 

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Nintendo, Televizní program, Program, Active, Soutěž

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14