O2 Benefit: Nové slevy a odměny pro věrné zákazníky

Jste-li paušálními zákazníky O2 a členy věrnostního programu Benefit, máme pro vás dobrou zprávu. Od počátku dubna došlo k rozšíření obchodních partnerů, kde můžete po předložení členské karty získat slevu.

První slevu lze získat u cestovní kanceláře Čedok na letecké pobytové zájezdy z katalogu „Letadlem k moři – léto 2008“. Sleva se uplatňuje ve výši 10 % a platí pouze na zájezdy objednané a uhrazené přes internetový obchod cestovní kanceláře. Slevu lze využít až do konce května.

Druhou možností využití slevy je objednávka v zasilatelské službě Aveda, kde získáte 20% slevu na výrobky Tescoma, 28% na domácí spotřebiče Philips a 10% na výrobky Olympus. Ušetřit můžete až do konce června.

A pokud uvažujete o nákupu hraček, tak vás určitě potěší, že třetím a zároveň posledním novým obchodním partnerem, je síť hračkářství Sparkys. Tam lze využít slevu ve výši 15 % při nákupu zboží přes kamenné prodejny i web. Platnost akce končí 18. května.

U slev to nekončí

Členové Benefit programu mohou nyní za své nastřádané body získat i novou odměnu, která se objevila v katalogu odměn. Konkrétně se jedná o vstupenky na koncert Marka Knopflera, který se uskuteční v Praze, dne 11. května od 21 hodin. K dispozici je 26 VIP vstupenek a 46 vstupenek standardních, takže kdo zaváhá, nemá nic. VIP vstupenka je nabízena za rovných 1 000 Benefit bodů a její objednávkové číslo je 817. Běžná vstupenka „stojí“ 500 Benefit bodů a objednávka se skýtá pod číslem 816.

Více informací o jednotlivých slevách a odměnách naleznete přímo na webových stránkách programu Benefit, kde jsou rovněž umístěny informace o způsobu jejich objednávek.

Témata článku: Operátoři, O2, Slevy, ODM

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5


komerční sdělení

Komerční sdělení