O2 Benefit: Nové slevy a odměny pro věrné zákazníky

Jste-li paušálními zákazníky O2 a členy věrnostního programu Benefit, máme pro vás dobrou zprávu. Od počátku dubna došlo k rozšíření obchodních partnerů, kde můžete po předložení členské karty získat slevu.

První slevu lze získat u cestovní kanceláře Čedok na letecké pobytové zájezdy z katalogu „Letadlem k moři – léto 2008“. Sleva se uplatňuje ve výši 10 % a platí pouze na zájezdy objednané a uhrazené přes internetový obchod cestovní kanceláře. Slevu lze využít až do konce května.

Druhou možností využití slevy je objednávka v zasilatelské službě Aveda, kde získáte 20% slevu na výrobky Tescoma, 28% na domácí spotřebiče Philips a 10% na výrobky Olympus. Ušetřit můžete až do konce června.

A pokud uvažujete o nákupu hraček, tak vás určitě potěší, že třetím a zároveň posledním novým obchodním partnerem, je síť hračkářství Sparkys. Tam lze využít slevu ve výši 15 % při nákupu zboží přes kamenné prodejny i web. Platnost akce končí 18. května.

U slev to nekončí

Členové Benefit programu mohou nyní za své nastřádané body získat i novou odměnu, která se objevila v katalogu odměn. Konkrétně se jedná o vstupenky na koncert Marka Knopflera, který se uskuteční v Praze, dne 11. května od 21 hodin. K dispozici je 26 VIP vstupenek a 46 vstupenek standardních, takže kdo zaváhá, nemá nic. VIP vstupenka je nabízena za rovných 1 000 Benefit bodů a její objednávkové číslo je 817. Běžná vstupenka „stojí“ 500 Benefit bodů a objednávka se skýtá pod číslem 816.

Více informací o jednotlivých slevách a odměnách naleznete přímo na webových stránkách programu Benefit, kde jsou rovněž umístěny informace o způsobu jejich objednávek.

Diskuze (3) Další článek: T-Mobile v dubnu: Sony Ericsson K790i za 4 tisíce

Témata článku: Operátoři, O2, Slevy, ODM, Zákaz, Cestovní kancelář

Určitě si přečtěte