O2 Benefit: podpořte nepotřebnými body Linku bezpečí

Před časem došlo k drastickému znevýhodnění podmínek věrnostního programu Benefit u paušálních zákazníků O2. Pokud tedy o své body nechcete bez užitku přijít, můžete je alespoň darovat na dobrou věc.

Konkrétně pomůžete dětem v těžkých životních situacích, neboť vaše body budou směněny za hotovost a ta bude předána Lince bezpečí. O2 navíc před předáním váš peněžní dar zdvojnásobí. Celková vybraná finanční částka poslouží na provoz zmíněné bezplatné linky.

Nejštědřejší dárce, který do konce října 2008 věnuje největší počet svých nastřádaných Benefit bodů, bude pozván na slavnostní večer, na kterém bude vyhlášena cena Nadace O2 ve výši jeden milionu korun pro neziskovou organizaci, která pomáhá měnit zavedené společenské zvyklosti.

Počet bodůOdměnaKód odměny
800Příspěvek v hodnotě 150 Kč826
1 300Příspěvek v hodnotě 250 Kč827
2 300Příspěvek v hodnotě 500 Kč828
4 800Příspěvek v hodnotě 1 000 Kč829

Příspěvek na provoz Linky bezpečí odešlete nejrychleji pomocí bezplatné zákaznické linky *11 pod volbou 6, kde zadáte výše uvedený kód odměny.

Diskuze (7) Další článek: Mobility 7/08 – volejte s předplacenkou levněji

Témata článku: Operátoři, O2, Benefit, Bod, Link


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39