O2 Benefit: SIM karty s bonusem mohou dojít se zpožděním

V průběhu října jsme přinesli informaci, jež se týkala možnosti objednání předplacené O2 SIM karty s vánočním bonusem pro všechny paušální členy věrnostního programu O2 Benefit. Předplacená karta obsahuje tarif O2 TXT a bonus v podobě 100% kreditu zdarma (max. však 1 000 Kč) při prvním dobití v minimální výši 300 Kč. Bonus lze získat nejpozději do konce roku. Více podrobností o této vánoční nabídce najdete v našem nedávném článku.

Běžná cena SIM karty je 95 Kč, ale paušální účastníci věrnostního programu O2 Benefit si ji mohou do konce roku objednat za 250 bodů. Detailní informace o způsobu objednávky si přečtěte zde. Běžné doručení vybrané odměny bývá vždy jen pár pracovních dní, přesto pro jistotu operátor uvádí maximální dobu doručení, která činí 6 týdnů.

Ani 6 týdnů ovšem nemusí být v tomto případě dostačujících, neboť při doručování této odměny může dojít až k několika týdennímu zpoždění. Z vlastní zkušenosti mohu tuto informaci potvrdit, poněvadž jsem si předplacenou SIM kartu objednával hned v první listopadový den a stále nebyla doručena. Operátorem mi bylo sděleno, že minulý měsíc se odměnu nepodařilo z nějakých (technických) důvodů odeslat na první pokus, takže karta mi bude doručena přibližně za 4 týdny.

Tato nepříjemná událost se stala i mnoha dalším a proto všem, kteří ještě o této odměně uvažují, doporučuji, aby navštívili nejbližší značkovou prodejnu operátora a tam si kartu za své nasbírané body směnili, výměna je provedena okamžitě a máte tak jistotu, že nezmeškáte lhůtu pro získání bonusu.

O své vlastní zkušenosti s doručováním této Benefit odměny se s námi můžete podělit v diskuzi pod bleskovkou.

Témata článku: Operátoři, O2, Bonus, Zpoždění, SIM, Karta

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení