O2 Benefit: SIM karty s bonusem mohou dojít se zpožděním

V průběhu října jsme přinesli informaci, jež se týkala možnosti objednání předplacené O2 SIM karty s vánočním bonusem pro všechny paušální členy věrnostního programu O2 Benefit. Předplacená karta obsahuje tarif O2 TXT a bonus v podobě 100% kreditu zdarma (max. však 1 000 Kč) při prvním dobití v minimální výši 300 Kč. Bonus lze získat nejpozději do konce roku. Více podrobností o této vánoční nabídce najdete v našem nedávném článku.

Běžná cena SIM karty je 95 Kč, ale paušální účastníci věrnostního programu O2 Benefit si ji mohou do konce roku objednat za 250 bodů. Detailní informace o způsobu objednávky si přečtěte zde. Běžné doručení vybrané odměny bývá vždy jen pár pracovních dní, přesto pro jistotu operátor uvádí maximální dobu doručení, která činí 6 týdnů.

Ani 6 týdnů ovšem nemusí být v tomto případě dostačujících, neboť při doručování této odměny může dojít až k několika týdennímu zpoždění. Z vlastní zkušenosti mohu tuto informaci potvrdit, poněvadž jsem si předplacenou SIM kartu objednával hned v první listopadový den a stále nebyla doručena. Operátorem mi bylo sděleno, že minulý měsíc se odměnu nepodařilo z nějakých (technických) důvodů odeslat na první pokus, takže karta mi bude doručena přibližně za 4 týdny.

Tato nepříjemná událost se stala i mnoha dalším a proto všem, kteří ještě o této odměně uvažují, doporučuji, aby navštívili nejbližší značkovou prodejnu operátora a tam si kartu za své nasbírané body směnili, výměna je provedena okamžitě a máte tak jistotu, že nezmeškáte lhůtu pro získání bonusu.

O své vlastní zkušenosti s doručováním této Benefit odměny se s námi můžete podělit v diskuzi pod bleskovkou.

Diskuze (4) Další článek: Lidé jsou s navigacemi v podstatě velmi spokojení

Témata článku: Operátoři, O2, Bonus, Zpoždění, SIM, Karta, Vánoční bonus, První list

Určitě si přečtěte