O2 Extra: volejte za 2,38 Kč do všech sítí

Mobilní operátor O2 připravil pro své vybrané paušální zákazníky nový balíček s názvem O2 Extra, který nabízí měsíčně 45 minut do všech sítí v ČR za částku 107,10 Kč měsíčně. O2 Extra lze používat 4 měsíce, poté je tento balíček automaticky deaktivován.

Tito vybraní zákazníci byli obeznámeni dopisem od operátora. Každý si může zkusit odeslat na telefonní číslo 999111 aktivační textovou zprávu ve tvaru O2TOP M90 a poté zjistíte, zda vám byl balíček aktivován nebo nikoliv.

Další možnost aktivace je pomocí hlasového systému na čísle *11. O2 Extra lze aktivovat u operátorem vybraných zákazníků pouze do konce října, balíček bude aktivní od následujícího dne. Volné minuty jsou čerpány po vyčerpání volných minut z tarifu, případně TOP Balíčků, nevyužité volné minuty z balíčku O2 Extra se převádějí do dalšího zúčtovacího období.

Diskuze (19) Další článek: Omlazujeme Nokii: test služby pro aktualizaci firmware

Témata článku: Extra, Vole, Síť


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40