O2 Internet ADSL Start: 2Mbit za 179 Kč měsíčně, ale...

O2 Internet ADSL Start: 2Mbit za 179 Kč měsíčně, ale...

Od 1. června rozšíří O2 nabídku svých tarifů pro službu internetového připojení prostřednictvím pevné linky O2 Internet ADSL. Nový tarif ponese jméno O2 Internet ADSL Start a jak název napovídá, půjde o levný tarif pro začínající „surfaře“. V nabídce operátora to bude tarif nejlevnější, který za 179 Kč měsíčně nabídne připojení rychlostí 2 048 kb/s.

Když napíšu, že se k tomuto tarifu nevztahuje žádné omezení pro stahování FUP, mnozí už začnou zvedat telefon, aby si službu hned objednali. Zase ho ale položte, protože bez nějakého omezení to samozřejmě nepůjde. S tarifem sice můžete stahovat kolik chcete, ale maximálně 2 hodiny měsíčně. Za každou minutu strávenou na internetu zaplatí zákazník 1 Kč.

"Z našich výzkumů vyplývá, že v České republice je stále mnoho lidí, kteří používají internet především v práci. Doma jej buď vůbec nemají a pokud ano, tak s nižší rychlostí či dokonce používají vytáčené připojení. Proto jsme se rozhodli právě tuto skupinu zákazníků oslovit a připravit pro ně službu, která nabízí velmi výhodnou cenu, vysokou rychlost, neomezené množství přenesených dat a pro ně obvyklý způsob účtování", uvedl Simon Burckhardt, ředitel pro prodej společnosti Telefónica O2.

Nabídka O2 Internet ADSL tarifů platná od 1. června:

Název službydownloaduploadFUPúčtovánícena za měsíc
O2 Internet ADSL Start2048 kb/s128 kb/sneomezeně1Kč/1min (120 min v ceně paušálu)179 Kč
O2 Internet ADSL 20482048 kb/s128 kb/s3 GBPevná měsíční cena475 Kč
O2 Internet ADSL 40964096 kb/s256 kb/s12 GBPevná měsíční cena713 Kč
O2 Internet ADSL 61446144 kb/s384 kb/s20 GBPevná měsíční cena951 Kč
O2 Internet ADSL 81928192 kb/s512 kb/s30 GBPevná měsíční cena1 427 Kč

Poznámka: pro ativaci je nutné mít pevnou linku a některý ze standardních hlasových tarifů, případně lze využít služby O2 Duo Mobil (nelze využít pro nový tarif Start).

Pokud si tarif pořídíte s úvazkem na jeden rok, zaplatíte za aktivaci korunu a za modem Zyxel stejnou částku. Cena aktivace bez závazku je 2 368 Kč.

Tarif O2 Internet ADSL Start bych doporučil uživatelům, kteří občas potřebují internetové připojení k rychlému vyřízení e-mailu nebo zjištění nějaké informace. Přitom chtějí mít zaručenou rychlost, vyžadují soukromí a nemají v blízkém okolí internetovou kavárnu s cenou 40 Kč/hod.

Diskuze (167) Další článek: Banánové LG obejme vaši tvář

Témata článku: Operátoři, O2, Start-up, Levný tarif, Internet, Start, Kč/měs


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10