O2 Internet Expres: volnější FUP pod stromeček

Společnost Telefónica O2 připravila pěkný vánoční dárek pro všechny nové i stávající zákazníky využívající službu O2 Internet Expres. Od 20. prosince zvýší datové FUP limity, největší radost budou mít uživatelé nejnižšího tarifu.

Při zachování současných cen se limit programu O2 Internet Expres 512 zvýší z 1 GB rovnou na trojnásobek. Vyšší tarify povyrostou o polovinu. O navýšení nebude nutné žádat, proběhne automaticky a celoplošně.

 

původní limit za
zúčtovací období

nový limit za
zúčtovací období
navýšení
O2 Internet Expres 512 1 GB 3 GB  200 % 
O2 Internet Expres 2048 8 GB 12 GB  50 %
O2 Internet Expres 3072 12 GB 20 GB  66 %
O2 Internet Expres 4096 20 GB 30 GB  50 %

K dárku pro své zákazníky se vyjádřil Andrei Torriani, výkonný ředitel marketingu společnosti Telefónica O2 Czech Republic: „Snažíme se nabízet našim zákazníkům vždy ty nejlepší služby a s tím souvisí i jejich průběžné vylepšování. V únoru jsme u služby O2 Internet Expres razantně navýšili přenosové rychlosti, nově díky vyšším datovým limitům budou moci naši zákazníci plnou rychlostí přenést až třikrát více dat než dosud. Nové limity představují neomezený vysokorychlostní internet pro většinu zákazníků. Věříme, že opětovné vylepšení komfortu služby O2 Internet Expres naši zákazníci ocení.“

Diskuze (51) Další článek: Neoficiální úpravy: menu TomTomu podle vlastních představ

Témata článku: FUP, Strom, Nový limit, Stromeček, Internet

Určitě si přečtěte