O2: Karty s bonusem 100 % nekončí (a stále jsou zdarma)

Již od 4. října nabízí mobilní operátor O2 vánoční edici předplacených karet s tarifem TXT, za jejichž první dobití můžete získat dvojnásobek kreditu. Vánoční karty měly být původně nabízeny pouze do konce prosince, následně byla akce prodloužena do konce ledna a teď nás čeká další a zřejmě poslední prodloužení nabídky, tentokrát do 11. února.

Pro získání dvojnásobku kreditu stačí svou novou kartu dobít v minimální výši 300 Kč, maximální výška bonusu je 1 000 Kč. Bonusový kredit ovšem přináší i řadu nevýhod, pokud si o nich chcete přečíst, můžete tak učinit zde.

Ceník předplaceného tarifu O2 TXT (Účtování 60+30)

Sazba volání do vlastní sítě5,90 Kč
Sazba volání do ostatních sítí7,40 Kč
SMS do všech sítí2,00 Kč
MMS do všech sítí6,90 Kč

SIM karty s bonusem jsou nabízeny za 95 Kč (vč. kreditu 50 Kč, registrační kartičky v hodnotě 50 Kč a 5 volných MMS) a jejich nákup lze uskutečnit pomocí značkových prodejen, e-shopu a prodejní linky O2 na čísle 800 02 02 02. Při objednávce na dobírku se poštovné ani balné neplatí.

TIP: Stále je možnost získat SIM karty z vánoční edice bezplatně. Stačí jen vyplnit webový formulář na stránkách O2 a do týdne máte zdarma kartu doma. Podrobnosti v tomto článku

Diskuze (9) Další článek: O2 láká na neomezené volání k balíčku Duo Mobil

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Bonus, Webový formulář, Karta

Určitě si přečtěte