O2: kompletní SMS zpravodajství z hokejového MS za 40 Kč

Telefónica O2, jako dlouholetý generální partner České hokejové reprezentace, připravila služby spojené s největším hokejovým svátkem roku. Všem zájemcům o moskevský šampionát a zákazníkům své sítě přinese O2 dokonalý přehled o tom, co se děje na ledě, přímo do mobilu.

Hokej na Mobilní TV

Mobilní TV umožní sledovat přímé přenosy hokejových utkání České televize přímo na displeji mobilního telefonu. Stačí odeslat SMS ve tvaru MOBILNITV na číslo 999888 a obratem obdrží přímý odkaz, na kterém může sledovat televizní přenosy. Cena za službu je 20 Kč denně, 75 Kč za týden nebo 150 Kč za měsíc a zákazník ji platí až v okamžiku prvního potvrzení volby přehrát.

SMS on-line zpravodajství - Český tým

Další možností, jak zůstat v kontaktu s našimi hokejisty je SMS zpravodajství. Aktivuje se SMS ve tvaru A CESI SMS odeslanou na číslo 999888. Zákazník pak bude v období od 23. dubna do 13. května dostávat SMS zprávy, které ho budou informovat o změnách skóre, střelcích, brankách a finálním výsledku. Počet zpráv, které obdrží v jeden den, závisí na dění v jednotlivých zápasech. Jejich maximální počet je 10 zpráv za den. Cena za aktivaci služby je 40 Kč a platí po celou dobu šampionátu.

Kombinované SMS a MMS zpravodajství

Další možností, jak být při světovém šampionátu v obraze, je kombinované SMS a MMS zpravodajství. Zákazníci, kteří vlastní telefon podporující MMS služby, odešlou pro aktivaci SMS ve tvaru A CESI na číslo 999888. V průběhu zápasu pak na svůj mobilní telefon obdrží SMS zprávy s informacemi z utkání, po jeho skončení pak MMS s detaily a zajímavostmi. Aktivace služby je platná po celou dobu konání šampionátu a zákazník za ni zaplatí 50 Kč.

Mobilní portál O2 Active

Na portálu wap.o2actice.cz naleznou všichni zájemci rozsáhlou nabídku informací a přehledů z hokejového šampionátu. Jedná se především o On-line reportáže z utkání, tabulky, aktuality, programy nebo zajímavosti. Po odeslání SMS ve tvaru MOSKVA na číslo 999888 získá zájemce přístup na tento portál z mobilního telefonu.

Diskuze (3) Další článek: Vodafone Passport: v květnu už i pro Česko

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, Dokonalý přehled, Televizní přenos, Zpravodajství, Komplet

Určitě si přečtěte