O2 láká na neomezené volání k balíčku Duo Mobil

Balíček Duo Mobil je jednou z konvergovaných služeb, kterou svým zákazníkům nabízí O2. V tomto případě se jedná o kombinaci pevné linky (překvapivě), internetu ADSL a mobilního volání reprezentované tarify Simple. Modrý operátor se rozhodl tuto službu pro zákazníky zatraktivnit opětovnou nabídkou neomezeného volání do vlastní sítě a na pevné linky v rámci mobilního tarifu, stejně jako to udělat minulý rok při spuštění služby. Nabídka neomezeného volání se vztahuje na zákazníky, kteří si aktivují službu Duo Mobil, přičemž alespoň jednu ze tří funkcionalit této služby dosud neužívali v rámci jiné služby. Volání zdarma můžete „požívat“ až dva roky v závislosti na zvoleném mobilním tarifu jak ukazuje tabulka:

Službaměsíční kreditpočet měsíců neomezeného voláníúvazek
Duo Mobil 240285,60 Kč212 měsíců
Duo Mobil 600714,00 Kč212 měsíců
Duo Mobil 9801 166,20 Kč412 měsíců
Duo Mobil 9801 166,20 Kč2424 měsíců

Volání zdarma totiž platí až po vyčerpání kreditu, což v praxi s vysokou pravděpodobností znamená, že v konečném výsledku zaplatíte ještě více, než kdybyste volali „omezeně“. Proč? Buď prostě provoláte veškerý kredit hned, abyste mohli volat dále zdarma, a přitom budete platit za ostatní volání, nebo budete jednotky v rámci paušálu uplatňovat postupně a na neomezené volání se sotva dostanete (předpokládáme, že si výši paušálu zákazník vybírá podle toho, kolik průměrně provolá). Dle webu operátora platí akční nabídka až do 31. května 2088, my jsme však z důvěryhodného zdroje ověřili, že ve skutečnosti končí už v květnu tohoto roku.

Témata článku: Operátoři, O2, Mobil, Volání, Neomezené volání

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14