O2 má víkendy za korunu. Bohužel jen pro Slováky

Je zde další zpráva, která by se dala zařadit do rubriky „Závidíme Slovákům“. V úterý 22. ledna začal u tamějšího nejmladšího operátora O2 platit zajímavá akce s názvem O2 Víkendy, která nemá u nás ani na Slovensku obdoby.

Operátor totiž nabídne svým novým zákazníkům, kteří se odhodlají k úvazku, veškeré formy víkendové komunikace (hovory, SMS i MMS) za korunu a to do všech slovenských mobilních i pevných sítí. Nabídka je samozřejmě limitována určitým počtem volných jednotek, ale limity jsou tak vysoké, že je mnoho zákazníků ani zdaleka nepřekročí.

Výhody mohou využívat noví zákazníci jednoho ze čtyř paušálních tarifů „Pre mňa“. Nejnižší variantou „Pre mňa 70“, jenž je nabízen za měsíční poplatek 400 Sk (v přepočtu asi 310 Kč). Na výběr ovšem jsou také tarify s 130, 250 a 400 volnými minutami, jejichž paušál končí až na částce 1 600 Sk (přibližně 1241 Kč). Fakturační volací limit na víkendová volání za korunu je vždy čtyřikrát vyšší než počet standardních volných minut, takže například u nejnižšího tarifu získáte na víkendy 280 volných minut po celé fakturační období. Limity u textových a multimediálních zpráv jsou již přehledné a pro každý tarif shodné. Měsíčně tak o víkendu získáte možnost odeslat 1 000 SMS za jednu korunu a 100 MMS za stejnou cenu.

Pokud si zákazník ke smlouvě vybere dotovaný přístroj, smlouva se uzavírá na dva roky a víkendová komunikace za korunu je platná po dobu jednoho roku. Při této kombinaci je zákazníkovi účtován navíc měsíční poplatek za celou dobu využívání víkendových zvýhodnění, který je u nejnižšího tarifu 99 Sk a u vyšších variant klesá (tedy čím vyšší tarif, tak tím nižší poplatek). Pokud je však smlouva podepsána bez zvýhodněného telefonu, bude trvat pouze jeden rok, ale víkendové výhody budou platit roky dva a to bez dalšího poplatku. Novou smlouvu je zapotřebí uzavřít nejpozději do konce března, poté nabídka již končí.

Pokud by podobnou cenovou nabídku připravil také náš český O2, bylo by rozhodně o čem přemýšlet, protože akce podobného charakteru bývají jen světlou výjimkou a v takovém rozsahu se snad jedná o unikát. Pokud se chcete dozvědět podrobnosti o O2 SK, navštivte slovenskou MobilManii.

Diskuze (14) Další článek: Nokia N82 s novým firmwarem: data zůstanou

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Víkend, Slovák, Zajímavá akce

Určitě si přečtěte