O2: MMS Pohled lze odesílat jednodušeji

MMS Pohled je služba určená pro zákazníky O2, kteří tak mohou odeslat vlastní papírovou pohlednici vytvořenou mobilním telefonem nyní ještě jednodušším způsobem. Stačí vyfotit mobilem momentku či vybrat požadovaný z galerie obrázek s minimálním rozlišením 320 x 240 bodů a odeslat jej jako MMS zprávu na telefonní číslo 999505. Nově tak odpadají povinná klíčová slova, která byla v minulosti používána.

Po odeslání vybraného obrázku či fotografie vám bude doručen wapový odkaz, kde již do připravených kolonek vyplníte jméno a adresu požadované osoby a následně text, který bude zobrazen na pohlednici. Ta bude vytištěna a do tří pracovních dnů doručena adresátovi.

Službu lze využívat jak doma, tak v zahraničí za následující ceny:

Odeslání MMS zprávy na číslo 999505Cena dle tarifu
Datový přenos za vyplnění wapového formuláře v ČRZdarma
Datový přenos za vyplnění wapového formuláře v zahraničíViz datový roaming
Vytištění pohlednice, poštovné22,5


Pokud budete službu využívat v zahraničí a chcete ušetřit za datový roaming, můžete využít starší způsob odesílání pohlednice, kde k odesílanému obrázku do MMS zprávy přidáte text ve tvaru jméno_příjmení*PSČ_město*text pohlednice a vše odešlete na již zmiňované číslo 999505.

Pro majitele Symbian mobilních telefonů je k dispozici i aplikace MMS Pohled - Symbian nabízející více možností a služeb (objednávky fotografií), pro bezplatnou objednávku této aplikace pošlete SMS ve tvaru SGAME 006 na číslo 999888.

Pokud nejste zákazníky mobilního operátora O2 a chcete také posílat papírové pohlednice, které vytvoříte ve svém mobilu, přečtěte si tuto starší Bleskovku.

Témata článku: Operátoři, O2, MMS

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14