O2: MMS předplatné oficiálně spuštěno

Na začátku tohoto měsíce jsme přinesli zprávu o v Česku unikátní službě, kterou se chystal spustit mobilní operátor O2 pod názvem „Předplatné MMS obrázků“. Přestože služba byla uvedena v ceníku operátora již od počátku března, k jejímu oficiálnímu spuštění došlo až v těchto dnech.

Jak sám název služby napovídá, jedná se o neomezené odesílání obrázkových multimediálních zpráv za stanovený poplatek. MMS zprávy lze odesílat pouze prostřednictvím wapového portálu O2 Active v sekci „Obrázky“. Obrázek je nutné vybrat z galerie, která je určena právě pro tuto novou službu a prozatím čítá několik desítek obrázků. Ke zvolenému obrázku lze také přidat vlastní text o maximální délce 320 znaků. Zprávu můžete odeslat do libovolné české mobilní sítě.

Cena předplatného na dva týdny byla stanovena na 98,90 Kč. Měsíční předplatné vyjde levněji, zaplatíte 150 Kč. Počet odchozích zpráv není omezen.

Mínusem neomezených MMS je fakt, že je zákazník omezen počtem předdefinovaných obrázků, ale to zase nebrání tomu, že službu můžete například využít pro dlouhé klábosení s osobou v libovolné síti a zaplatíte jen stanovený poplatek. Dalším využitím služby může být například posílání obrázkového blahopřání k Velikonocům nebo jinému svátku více lidem, což vás vyjde levněji než odesílání běžných MMS z editoru v telefonu.

Diskuze (9) Další článek: Sony Ericsson si nechal patentovat PSP telefon

Témata článku: Operátoři, O2, MMS, Předplatné

Určitě si přečtěte