O2: MMS zprávy dne po celý únor zdarma

Modrý operátor v lednu nabídl pro své zákazníky bezplatné SMS horoskopy (viz tato zpráva) a od 1. února se nabídka obměnila. Tentokrát jsou ve hře bezplatné MMS zprávy dne. Každý den v podvečer, ještě před večerními televizními zprávami, můžete zdarma obdržetiDnes zprávy dne. To je nejdůležitější souhrn událostí za daný den v textové a obrazové podobě. Nabídka platí po celý únor. Od března za každou příchozí zprávu zaplatíte 5 Kč.

Aktivace probíhá formou textové zprávy, která musí obsahovat klíčové slovo A ZPRAVYDNE a její odeslání je nutné provést na telefonní číslo 999888. Deaktivační zpráva má tvar D ZPRAVYDNE. Aktivaci i deaktivaci služby lze rovněž provést pomocí uživatelského rozhraní na portálu O2 Active.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Zprávy, MMS

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14