O2: MMS zprávy dne po celý únor zdarma

Modrý operátor v lednu nabídl pro své zákazníky bezplatné SMS horoskopy (viz tato zpráva) a od 1. února se nabídka obměnila. Tentokrát jsou ve hře bezplatné MMS zprávy dne. Každý den v podvečer, ještě před večerními televizními zprávami, můžete zdarma obdržetiDnes zprávy dne. To je nejdůležitější souhrn událostí za daný den v textové a obrazové podobě. Nabídka platí po celý únor. Od března za každou příchozí zprávu zaplatíte 5 Kč.

Aktivace probíhá formou textové zprávy, která musí obsahovat klíčové slovo A ZPRAVYDNE a její odeslání je nutné provést na telefonní číslo 999888. Deaktivační zpráva má tvar D ZPRAVYDNE. Aktivaci i deaktivaci služby lze rovněž provést pomocí uživatelského rozhraní na portálu O2 Active.

Diskuze (7) Další článek: Seriál Prison Break se chystá do mobilů

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, MMS, Zprávy, Únor


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 45