O2 na Slovensku: nováček s předstihem láká levným voláním z předplacenek

Třetí slovenský mobilní operátor, Telefónica O2, který od února začne nabízet své služby, představil již nyní zajímavou nabídku pro své potencionální zákazníky. Operátor již začal nabízet předplacené karty s kreditem 50 Sk za cenu shodnou s kreditem. Pokud se ale poté její zákazníci zaregistrují, například přes webové stránky operátora nebo pomocí zákaznického centra, získají na stálo volání ve vlastní síti za pouhé 2 Sk/min (včetně DPH) po celý den a to i po případném pozdějším přechodu na paušální služby.

Registrování zákazníků je možné již od zítřejšího dne a trvá až do konce ledna. Registrovaní zákazníci rovněž vstupují do losování o 50 telefonů Nokia 6230i.

Od února již bude možné s registrovaným předplaceným číslem volat za speciální sazbu, protože v tento měsíc začne O2 SK provozovat své hlasové služby, i když prozatím pouze s předplacenými tarify. Paušální tarify přijdou na řadu o pár měsíců později.

Celý článek o přípravách O2 ke vstupu na slovenský trh si můžete přečíst zde nebo se podívejte přímo na stránky slovenského O2.

Témata článku: Předplacené karty, Nokia 6230i, Volání

Určitě si přečtěte

Jak dobít kredit někomu jinému

Jak dobít kredit někomu jinému

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 4

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 64