O2 na Slovensku: po tři dny zprávy zdarma do všech sítí

Naši kolegové ze slovenské MobilManie přinesli zajímavou zprávu o chystané akci tamního O2, která se váže na festival Bažant Pohoda. Během tohoto festivalu budou moci zákazníci slovenského O2 komunikovat prostřednictvím textových a multimediálních zpráv zcela zdarma bez jakéhokoliv poplatku, a to do všech slovenských sítí.

Festival se uskuteční v rozmezí prázdninových dní 18. až 20. července. Podmínkou bezplatné komunikace formou zpráv je přihlášení do sítě O2 přímo v místě konání festivalu. Z jiných základnových stanic budou zprávy normálně zpoplatněny dle tarifní zóny zákazníka. Zapne-li si zákazník ovšem na svém telefonu Cell info (informace buňky), zobrazí se mu na displeji nápis „Pohoda“ a to znamená, že se nachází v místě bezplatných zpráv.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Zprávy, Síť

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14