O2 na Vánoce myslí i na podnikatele a drobné živnostníky

Drobní podnikatelé a živnostníci si díky mohou O2 trochu přilepšit a snížit své výdaje. Operátor totiž pro tuto skupinu zákazníků připravil balíček výhod a produktů, který jim podnikatelské aktivity zpříjemní. Výhody ve formě slev na služby partnerů, kteří se do projektu zapojili, mohou zákazníci čerpat od 1. prosince 2008. I pro ně je navíc připravena speciální vánoční nabídka. Balíček výhod je určen jak začínajícím, tak zavedeným živnostníkům a drobným podnikatelům. Výhody mohou noví i stávající zákazníci podnikající na základě IČ čerpat s použitím slevové karty, kterou získají na kterékoliv značkové prodejně. Potom už se stačí jen zaregistrovat na speciální webové adrese www.zvladneteto.cz.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Podnikatelům by se nabízené výhody mohly hodit • což takhle si na konci roku koupit nový notebook s 15% slevou...

Na výše uvedené adrese také naleznete seznam partnerů a výhod, které můžete získat. V tuto chvíli jsou to výrobky a služby následujících společností - Poštovní spořitelna, Kooperativa, Hewlett-Packard, ABRA Software, 1188 a Management Press. U každého partnera může zákazník využít jednu z výhod, u některých dokonce více.

Vánoční lákadla za úpisy

Kromě balíčku výhod mohou zákazníci z řad živnostníků a drobných podnikatelů využít také speciální vánoční nabídku v podobě dárkového poukazu v hodnotě 3 000 Kč. Ten získají do konce roku k aktivaci jedné z vybraných služeb (fixních se závazkem minimálně 12 měsíců či mobilních se závazkem alespoň 24 měsíců). Poukaz je přenosný a lze jej využít kdykoliv do 31. ledna 2009 k úhradě ceny při aktivaci kterékoliv z následujících služeb v jakékoliv variantě:

Služby - uplatnění poukazu
Fixní služby Internet ADSL, O2 TV, balíčky Duo, Duo Mobil a Trio


Mobilní služby
tarify NEON včetně verzí Basic
O2 [:kůl:]
tarify Simple
Internet Komplet
Internet Mobil a Internet Mobil Plus

A navíc, každý nový zákazník, který si aktivuje kterýkoliv z tarifů O2 NEON, získá jako bonus zdarma 25 % volných minut navíc do všech sítí na prvních 6 měsíců. Promo nabídku lze kombinovat s nabídkou vánočního poukazu.

Diskuze (4) Další článek: Exkluzivně: Co umí internetový TomTom Route Planner

Témata článku: Operátoři, O2, Vánoční nabídka, Podnik

Určitě si přečtěte