O2 nabídne SIM s hudebním CD a DVD

O2 se stal partnerem koncertního turné kapely „Wanastowi Vjecy“, a tak pro zákazníky připravil speciální nabídku předplacených SIM karet. Od 1. listopadu bude v prodeji nová limitovaná vánoční edice karet s tarifem O2 TXT za 349 Kč. V každém balíčku najdete dvojCD a DVD pod názvem „Best of 20 let + DVD“ jako dárek u příležitosti 20. výročí vzniku hudební kapely „Wanastowi Vjecy“.

SIM karty samozřejmě obsahují 100% prémii při prvním dobití kreditu v minimální výši 300 Kč (podrobnosti zde) a přednabitý kredit 50 Kč, nabídka platí pouze do vyprodání zásob. SIM karty bude i nadále možnost zakoupit i bez hudebního CD a DVD za standardní cenu 95 Kč.

O2 jako partner hudebního turné připravuje i další novinky ve spojitosti s touto kapelou. Například již za pár dní bude na portálu O2 Active dostupný obsah pro mobilní telefony s tématikou této hudební skupiny.

Témata článku: Operátoři, O2, SIM

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14