O2 nabízí akci Dlouhé hovory zdarma i stávajícím zákazníkům

Operátor O2 se rozhodl zpřístupnit nabídku víkendového volání zdarma do vlastní sítě i svým stávajícím zákazníkům. Zní to sice lákavě, ale jedná se o novinku, která by měla být samozřejmostí už od počátku. Nabídka pro stávající zákazníky spočívá v tom, že i současný zákazník O2, který se rozhodne do konce roku prodloužit smlouvu na další dva roky, případně se rozhodne přejít od smlouvu bez úvazku na smlouvu s dvouletým závazkem, může využít tuto akci. Doposud přitom platilo, že stávající zákazník prodlužující smlouvu na další dva roky nedostane nic a nabídka se týkala jen úplně nových zákazníků.

V rámci služby Dlouhý víkend lze volat na čísla v síti O2 od pátku do neděle (tři celé dny) neomezeně a zcela zdarma až po dobu jednoho roku. Kdo si u O2 aktivuje nebo prodlouží do 31. prosince některý ze standardních tarifů s dvouletým úvazkem, může si službu Dlouhý víkend zdarma aktivovat.

  • při aktivaci tarifu O2 SMS, Bronz, Silver, Simple Pohoda, Simple 240 nebo Simple 600 je služba Dlouhý víkend na 6 měsíců zdarma
  • při aktivaci tarifu O2 Gold, Platinum, Diamant, Simple 980, Simple 1350 a Simple 1980 je služba Dlouhý víkend zdarma na 1 rok
Předpokladem pro aktivaci služby je smluvní závazek na 6 měsíců. Službu Dlouhý víkend si mohou zákazníci, kteří si v uvedeném období pořídí tarif O2, aktivovat až do 31.1.2007 jednoduše zasláním SMS zprávy ve tvaru DV na číslo 999235. Deaktivaci je možno provést rovněž pomocí SMS zprávy ve tvaru DV D odeslané na číslo 999235.

Nabídka je lákavá, ale má přeci jen háček. Volné minuty zahrnuté v tarifu se čerpají přednostně před voláním zdarma v rámci služby Dlouhý víkend.

Poznámka: o této akci jsme vás informovali již minulý týden, kdy jsme vycházeli z neoficiálních, avšak ověřených informací. Původně měla nabídka Dlouhých hovorů zdarma pro stávající zákazníky platit jen tři měsíce. Při oficiálním představení však operátor nabídku upravil a stávajícím zákazníkům nabízí stejné podmínky, jako novým.

Diskuze (12) Další článek: Tripmaster: nové funkce do navigací TomTom

Témata článku: Zdarma, Zákaz, Hovor

Určitě si přečtěte