O2 nabízí beta mapy zdarma

V polovině listopadu jsme vám přinesli informaci o novém internetovém vyhledávači, který spustil O2 na svých webových stránkách www.1188.cz . Před nedávnem začal tentýž operátor nabízet beta verzi internetových map. Mapy jsou samozřejmě bez jakéhokoliv poplatku a najdete je na adrese mapy.1188.cz.

O2 tak zřejmě chystá konkurenci dalším bezplatným webovým mapám, a to ještě v dokonalejší podobě. Na stránkách oprátora totiž najdete kromě základní, turistické a foto mapy také mapu katastrální, která je rovněž bezplatná. Pro vstup do katastrálních map ovšem musíte zadat několik osobních údajů, které vyplývají z vyhlášky Českého úřadu zeměměřického a katastrálního, tyto údaje ale nebudou poskytnuty třetím osobám.

Témata článku: Operátoři, O2, Software pro mobily, Software pro PC, Zdarma, beta

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14