O2 nabízí telefony se slevou ve výhodných balíčcích

Mobilní operátor O2 na svých značkových prodejnách nabízí dva speciální výhodné balíčky. Výhodou balíčků je příznivá prodejní cena, neboť každý balíček nabízí daný typ mobilního telefonu a předplacenou kartu se zvýšeným kreditem za nižší cenu. Tyto balíčky můžeme v podstatě srovnat s GO sadami, které tento operátor nabízel ještě před nedávnou dobou. Telefony nejsou blokovány.

První výhodný balíček obsahuje telefon Nokia 1650 a předplacenou kartu s tarifem TXT a kreditem ve výši 200 Kč. Za tuto sestavu zaplatíte 996 Kč, telefon tedy vyjde na pouhých 796 Kč. Běžná cena přístroje je v prodejnách operátora 995 Kč.

Sony Ericsson T303 je již obsažen v druhém kompletu, který si můžete zakoupit za částku 2 296 Kč. V balíčku najdete tentokrát předplacenou SIM kartu s kreditem 450 Kč. Karta obsahuje rovněž tarif TXT jako v předchozím případě. Standardní cena telefonu je 1 995 Kč.

Témata článku: Operátoři, O2, Telefony, Nokia 1650, Sony Ericsson T303, Telefon

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14