O2 nadělí Dlouhé hovory zdarma i stávajícím zákazníkům, ale...

O2 nadělí Dlouhé hovory zdarma i stávajícím zákazníkům, ale...

Operátor O2 zřejmě povolil pod masivní reklamní kampaní Vodafone a řekl si také: „Když dárky, tak pro všechny“. Nevzal to sice úplně doslova, ale některým stávajícím zákazníkům možná udělá radost.

O2 připravil pro nové zákazníky akci Dlouho víkendy, v rámci které je možné volat od pátku do neděle do vlastní sítě zdarma a to až po dobu jednoho roku. Nyní této akce mohou využít i stávající zákazníci, kteří se rozhodnout prodloužit smlouvu nebo přejdou od smlouvy bez závazku na smlouvu se závazkem, a to na dva roky. Tzn. aktivace některého z Max tarifů nebo nákup telefonu za zvýhodněnou cenu k novému tarifu.

Je však trochu nespravedlivé, že noví zákazníci dostanou službu Dlouhé víkendy zdarma podle výše tarifu na půl roku nebo až na rok, zatímco stávající zákazník, který se rozhodne operátorovi na další dva roky uvázat, dostane pouze tři měsíce k využívání Dlouhých hovorů zdarma. Poté už musí za využívání služby zaplatit, stejně jako ostatní stávající zákazníci.

Nabídka platí při prodloužení smlouvy do 31.12.2006 a pro získání akční nabídky je nutné službu Dlouhé hovory aktivovat nepozději do 31.1.2007. 

Témata článku: Zdarma

23 komentářů

Nejnovější komentáře

 • opat, opat 1. 12. 2006 9:11:23
  A co stávající zákazníci, kteří mají pevnou linku, ty si asi o víkendu...
 • neuveden 30. 11. 2006 23:37:31
  Toto je kvalitní názor


  P.S. Běžte s tím kódem co musím opisovat...
 • andrei, andrei 30. 11. 2006 20:13:32
  asi nejak tak, mobilni site jsou o vikendu velmi malo vyuzivane. sam...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení