O2 Nejbližší: volání mezi čtyřmi mobily a pevnou zdarma (za paušál)

O2 Nejbližší: volání mezi čtyřmi mobily a pevnou zdarma (za paušál)

Operátor O2 od 1. prosince nabídne první konvergentní službu, která je určena zároveň pro zákazníky s pevnou linkou a s mobilními telefony. Služba se bude jmenovat O2 Nejbližší a bude určena zejména pro rodiny, které mají doma pevnou linku a jednotliví členové rodiny jsou navíc vybaveni mobilními telefony.

Služba umožňuje k jednomu číslu pevné linky připojit do skupiny až čtyři mobilní čísla v síti O2 a v rámci takto vytvořené skupiny si poté mohou účastníci volat zdarma – rozumějte za paušál. Paušální poplatek bude hradit majitel pevné linky, „mobilní“ členové skupiny nezaplatí nic.

Službu si může zřídit každý nefiremní majitel pevné linky s jedním z těchto tarifů: O2 Standard, O2 Volno O2 Nonstop, O2 Volno Plus, O2 Start, O2 Mini včetně variant Expres. Na mobilních telefonech mohou být provozovány jakékoli tarify z nabídky operátora O2, včetně firemních a předplacených.

Zatím nemáme podrobnější informace a především neznáme cenu paušálu. Je však jisté, že se bude lišit podle toho, kolik mobilních čísel bude ve skupině zahrnuto. Mezi mobilními telefony v rámci skupiny je možné kromě hlasových hovorů zdarma využívat i videohovory.

Službu bude možné aktivovat v období od 1.12.2006 do 28.2.2007, přičemž využívat ji je možné do 31.3.2007. Předpokládáme, že operátor během tohoto období bude službu vyhodnocovat a podle výsledků poté nabídku prodlouží dál. Pokud nebude cena za paušál přehnaně vysoká a operátor si odpustí svůj nešvar v podobě čerpání hovorů zdarma až po provolání volných minut, bude to vskutku výborná nabídka pro domácnosti.

Témata článku: Paušál, Zdarma

34 komentářů

Nejnovější komentáře

 • kuku 2. 12. 2006 9:47:53
  aby jsme si pořídili tarify bez volných minut a pak volali teprve skutečně...
 • pepan 2. 12. 2006 2:13:41
  Tak proc neinformujete o milem pranicku vaseho operatora?
  Treba vam...
 • Plyšátko 1. 12. 2006 16:39:44
  Zkusím zlomit tetu, aby si nás zvolila celou rodinu, má pevnou linku a...
Určitě si přečtěte

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56


komerční sdělení

Komerční sdělení