O2 Nejbližší: volání mezi čtyřmi mobily a pevnou zdarma (za paušál)

Operátor O2 od 1. prosince nabídne první konvergentní službu, která je určena zároveň pro zákazníky s pevnou linkou a s mobilními telefony. Služba se bude jmenovat O2 Nejbližší a bude určena zejména pro rodiny, které mají doma pevnou linku a jednotliví členové rodiny jsou navíc vybaveni mobilními telefony.

Služba umožňuje k jednomu číslu pevné linky připojit do skupiny až čtyři mobilní čísla v síti O2 a v rámci takto vytvořené skupiny si poté mohou účastníci volat zdarma – rozumějte za paušál. Paušální poplatek bude hradit majitel pevné linky, „mobilní“ členové skupiny nezaplatí nic.

Službu si může zřídit každý nefiremní majitel pevné linky s jedním z těchto tarifů: O2 Standard, O2 Volno O2 Nonstop, O2 Volno Plus, O2 Start, O2 Mini včetně variant Expres. Na mobilních telefonech mohou být provozovány jakékoli tarify z nabídky operátora O2, včetně firemních a předplacených.

Zatím nemáme podrobnější informace a především neznáme cenu paušálu. Je však jisté, že se bude lišit podle toho, kolik mobilních čísel bude ve skupině zahrnuto. Mezi mobilními telefony v rámci skupiny je možné kromě hlasových hovorů zdarma využívat i videohovory.

Službu bude možné aktivovat v období od 1.12.2006 do 28.2.2007, přičemž využívat ji je možné do 31.3.2007. Předpokládáme, že operátor během tohoto období bude službu vyhodnocovat a podle výsledků poté nabídku prodlouží dál. Pokud nebude cena za paušál přehnaně vysoká a operátor si odpustí svůj nešvar v podobě čerpání hovorů zdarma až po provolání volných minut, bude to vskutku výborná nabídka pro domácnosti.

Diskuze (34) Další článek: Akční ceny navigace Wayfinder pro mobily

Témata článku: Zdarma, Paušál, Volání, Mobil, Mez


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10