O2 Nejbližší: volání mezi čtyřmi mobily a pevnou zdarma (za paušál)

Operátor O2 od 1. prosince nabídne první konvergentní službu, která je určena zároveň pro zákazníky s pevnou linkou a s mobilními telefony. Služba se bude jmenovat O2 Nejbližší a bude určena zejména pro rodiny, které mají doma pevnou linku a jednotliví členové rodiny jsou navíc vybaveni mobilními telefony.

Služba umožňuje k jednomu číslu pevné linky připojit do skupiny až čtyři mobilní čísla v síti O2 a v rámci takto vytvořené skupiny si poté mohou účastníci volat zdarma – rozumějte za paušál. Paušální poplatek bude hradit majitel pevné linky, „mobilní“ členové skupiny nezaplatí nic.

Službu si může zřídit každý nefiremní majitel pevné linky s jedním z těchto tarifů: O2 Standard, O2 Volno O2 Nonstop, O2 Volno Plus, O2 Start, O2 Mini včetně variant Expres. Na mobilních telefonech mohou být provozovány jakékoli tarify z nabídky operátora O2, včetně firemních a předplacených.

Zatím nemáme podrobnější informace a především neznáme cenu paušálu. Je však jisté, že se bude lišit podle toho, kolik mobilních čísel bude ve skupině zahrnuto. Mezi mobilními telefony v rámci skupiny je možné kromě hlasových hovorů zdarma využívat i videohovory.

Službu bude možné aktivovat v období od 1.12.2006 do 28.2.2007, přičemž využívat ji je možné do 31.3.2007. Předpokládáme, že operátor během tohoto období bude službu vyhodnocovat a podle výsledků poté nabídku prodlouží dál. Pokud nebude cena za paušál přehnaně vysoká a operátor si odpustí svůj nešvar v podobě čerpání hovorů zdarma až po provolání volných minut, bude to vskutku výborná nabídka pro domácnosti.

Témata článku: Paušál, Zdarma, Mobil, Volání

Určitě si přečtěte

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

Vodafonu můžete dát kvůli zhoršení datových podmínek košem. Poradíme jak

** Na infolince operátora nemusíte dostat správné informace ** Pokud máte starší tarif, na výpověď bez sankce máte nárok ** Výpověď můžete podat na prodejně nebo poslat poštou

19.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 14

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

Srovnali jsme tarify a odhalili tři zlatá pravidla našich operátorů. Která to jsou?

** Tři zlatá operátorská pravidla: komplikovaně, draze, připlať ** Operátoři letos změnili nabídku tarifů, ušetřit vás ale nenechají ** Ceny už sice nemají úplně stejné, ale rozdíly jsou minimální

10.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 56