O2 nejspíš špatně zaúčtoval data u iPhone balíčku

Na našem mobilním diskusním fóru se v poslední době začínají objevovat příspěvky, které upozorňují na špatné účtování datových přenosů u paušálních zákazníků O2. Zejména se jedná o špatně vystavené faktury u zákazníků, kteří využívají jeden z iPhone balíčků nebo zvýhodnění Internet v mobilu.

Jeden z poškozených čtenářů uvádí, že mu operátor vystavil fakturu na částku 16 798 Kč za využívání datových přenosů a to i přesto, že na daném čísle bylo aktivováno zvýhodnění Internet v mobilu. Jiný čtenář se podivuje nad sumou ve výši 2 000 Kč. Proto doporučujeme dobře překontrolovat vyúčtování za služby a porovnat s tím, jaké tarify a balíčky máte aktivovány.

Zástupce operátora k tomu uvádí: Zákazníkům, kterým se něco obdobného přihodí a bude to opravdu zapřičiněno naším systémem, bude standardně uznána reklamace. V současné době evidujeme ojedinělé případy reklamací z důvodu chybného vyúčtování. V celkovém objemu aktivací jsou to řádově jednotky. Všechny tyto případy se snažíme okamžitě řešit.“

Pokud narazíte na nesrovnalosti, stačí zavolat na bezplatnou zákaznickou linku na čísle *11 a provést reklamaci faktury. Reklamace musí být vyřízena nejpozději do třiceti kalendářních dní, nestane-li se tak, reklamace se automaticky stává uznanou a reklamovanou částku nemusíte platit. Druhou možností je také doobjednání podrobného vyúčtování služeb v ceně 113,05 Kč, které probíhá rovněž prostřednictvím zákaznické linky.

Jestliže máte také podobné zkušenosti s vyúčtováním za využívání datových přenosů u O2, neváhejte a podělte se o své zkušenosti v diskusi zaměřené na tuto problematiku nebo dejte ostatním čtenářům vědět pomocí příspěvku pod touto bleskovkou.

Témata článku: Operátoři, O2, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Data, Ostatní čtenář, Podrobné vyúčtování

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14