O2: NEONové tarify a [:kůl:] používá více než 100 tisíc lidí

Mobilní tarify O2 NEON a [:kůl:] si pořizuje stále více zájemců. Jak vyplývá ze statistik společnosti Telefónica O2 Czech Republic, od začátku července se počet uživatelů těchto tarifů zdvojnásobil a překročil hranici 100 tisíc aktivací. Nové tarify představil operátor v květnu.

"Rostoucí zájem zákazníků o nové tarify nás velmi těší. Dosažení hranice 100 000 v tak krátké době od uvedení na trh je jasným důkazem, že nabídka výhod bez limitu, za které není třeba platit nic navíc, je pro zákazníky mimořádně atraktivní,"uvádí Jan Karas, ředitel marketingu residenčního segmentu, společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Tarify O2 NEON jsou nabízeny v celkem šesti variantách, a to již od 300 Kč měsíčně. Nejvyšší tarif nabízí za jednu měsíční paušální částku volání na všechna mobilní čísla a pevné linky v ČR bez omezení. To platí ale pouze pro zákazníky se smlouvou na dva roky, při smlouvě na dobu neurčitou je výhoda omezena na jediné libovolně vybrané číslo. Ke každému z tarifů jsou k dispozici také volné jednotky, které je možné uplatnit na volání či posílání SMS kdykoliv a do všech sítí. Největší slabinou NEONů je účtování hovorů systémem 60+60.

TIP: Všechny možné pohledy na výhodnost tarifů O2 NEON najdete v tomto článku

Tarif O2 [:kůl:] je určen všem zákazníkům do 26 let. Výhodou tohoto tarifu je neomezené posílání SMS do mobilní sítě O2 zdarma. Kromě toho nabízí za měsíční paušál 250 Kč také možnost provolat každý měsíc bezplatně 60 minut do všech sítí.

TIP: Jak vybrat nejlepší tarif pro mladé, se dočtete zde

Témata článku: Operátoři, O2, Tarify, Tarif, Tis, Tisíc

Určitě si přečtěte

Český mobilní internet je zakletý. Nejen pro nás, ale i pro zahraniční analytiky

Český mobilní internet je zakletý. Nejen pro nás, ale i pro zahraniční analytiky

** Analitici z Finska srovnávali, co nabízí 137 operátorů za 30 eur ** Nabídka českých operátorů je asi moc složitá, analytiky zmátla ** Stále víc operátorů nabízí neomezená data, u nás jsou v nedohlednu

Včera | Pospíšil Aleš | 25

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

12.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 62

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14