O2: NEONové tarify a [:kůl:] používá více než 100 tisíc lidí

Mobilní tarify O2 NEON a [:kůl:] si pořizuje stále více zájemců. Jak vyplývá ze statistik společnosti Telefónica O2 Czech Republic, od začátku července se počet uživatelů těchto tarifů zdvojnásobil a překročil hranici 100 tisíc aktivací. Nové tarify představil operátor v květnu.

"Rostoucí zájem zákazníků o nové tarify nás velmi těší. Dosažení hranice 100 000 v tak krátké době od uvedení na trh je jasným důkazem, že nabídka výhod bez limitu, za které není třeba platit nic navíc, je pro zákazníky mimořádně atraktivní,"uvádí Jan Karas, ředitel marketingu residenčního segmentu, společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Tarify O2 NEON jsou nabízeny v celkem šesti variantách, a to již od 300 Kč měsíčně. Nejvyšší tarif nabízí za jednu měsíční paušální částku volání na všechna mobilní čísla a pevné linky v ČR bez omezení. To platí ale pouze pro zákazníky se smlouvou na dva roky, při smlouvě na dobu neurčitou je výhoda omezena na jediné libovolně vybrané číslo. Ke každému z tarifů jsou k dispozici také volné jednotky, které je možné uplatnit na volání či posílání SMS kdykoliv a do všech sítí. Největší slabinou NEONů je účtování hovorů systémem 60+60.

TIP: Všechny možné pohledy na výhodnost tarifů O2 NEON najdete v tomto článku

Tarif O2 [:kůl:] je určen všem zákazníkům do 26 let. Výhodou tohoto tarifu je neomezené posílání SMS do mobilní sítě O2 zdarma. Kromě toho nabízí za měsíční paušál 250 Kč také možnost provolat každý měsíc bezplatně 60 minut do všech sítí.

TIP: Jak vybrat nejlepší tarif pro mladé, se dočtete zde

Diskuze (30) Další článek: Twist SMS+ II končí, mění se na Twist ProSMS

Témata článku: Operátoři, O2, Tarify, Kůl, Tis, Tarif, Tisíc


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11