O2 opět rozdává předplacenky. Tentokrát s neomezenými SMS!

O2 opět rozdává předplacenky. Tentokrát s neomezenými SMS!

Na web operátora O2 se po čase vrací možnost objednat si předplacenou SIM zdarma. V on-line formuláři stačí vyplnit údaje pro zaslání karty. Podobnou akci již tento operátor nabízel dvakrát, naposledy v prosinci loňského roku, nyní ovšem přichází přímo se speciální SIM kartou určenou jen pro tento druh kampaně, která nabízí neomezené odesílání textových zpráv do vlastní sítě! ...samozřejmě za splnění určitých podmínek.

Neomezeně omezeno na čtyři týdny

Každý nový zákazník předplacených služeb, který si v období od 1. května do 31. července objedná u O2 tuto SIM kartu, má nárok na bezplatné a neomezené odesílání textových zpráv do vlastní sítě za následujících podmínek. Jakmile dojde k aktivaci karty, musí být nejpozději do tří týdnů provedeno dobití kreditu ve třech vlnách, a to v celkové výši minimálně 700 Kč. Pak získá majitel karty automaticky jednorázové, bezplatné a hlavně jinak neomezené odesílání SMS zpráv do sítě O2 na období čtyř týdnů, poté je výhoda automaticky deaktivována.

Pokud během čerpání výhody přejdete na jiný předplacený tarif, výhoda vám i nadále zůstává aktivní podle stejných pravidel. Při přechodu na paušál se bezplatné SMS deaktivují. Ještě jednou připomínám, že tuto výhodnou nabídku lze využít pouze s kartami z této speciální nabídky. Každý si může objednat zároveň dva kousky těchto karet. Podrobné podmínky objednávky najdete zde.

Na SIM kartě naleznete přednastavený tarif O2 TXT, se kterým jsou zprávy účtovány dvoukorunou do všech sítí. Minuta hovoru do vlastní sítě vyjde na 5,90 Kč, sazba do ostatních sítí je stanovena na částku 7,40 Kč za minutu. Odeslání jedné multimediální zprávy vyjde na 6,90 Kč.

Každá SIM karta rovněž obsahuje pět volných MMS zpráv do všech sítí. A pokud jsou podmínky rozdávání karet stejné jako v loňském roce, tak v každém balení najdete rovněž registrační kartičku, za jejíž odeslání získáte bonusový kredit v hodnotě 50 Kč. SIM karty zřejmě neobsahují žádný přednabitý kredit.

Diskuze (28) Další článek: Závody v obřích autech a vesmírná střílečka (Java hry)

Témata článku: Operátoři, O2, Předplacené karty, SMS, Neomezené SMS

Určitě si přečtěte