O2 opět rozdává SIM karty zdarma

Vzpomínáte jak O2 v září rozdával „nenásilnou“ formou nové předplacené SIM? Pokud ano, pak víte, že asi dva dny po uveřejnění naší bleskovky se zásoby operátora rychle vyčerpaly a některé zájemce se tak možná nedostalo. Patříte-li mezi ně nebo byste rádi využili výhod nové O2 karty se 100% bonusem na první dobití, pak máte další šanci právě teď. Stačí zavítat na stránky O2 a vyplnit objednávkový formulář.

Klepněte pro větší obrázek


Můžete dokonce získat ne jednu, ale hned dvě O2 karty s kreditem 0 Kč a tarifem TXT. Součástí balení zůstává odpovědní kartička za kterou operátor připisuje 50 Kč. Telefonní číslo uvedené při ověření může být z kterékoli sítě, balíček vám bude doručen na uvedenou adresu poštou do šesti pracovních dní. Krom bonusu na první dobití nabídne SIM ještě další výhody: 5 MMS zdarma a možnost aktivace balíčku neomezených SMS na jedno číslo ve vlastní síti. Pro úplnost přidávám ceník tarifu:

TarifO2 TXT
vlastní síť5,90 Kč
ostatní sítě7,40 Kč
účtování60+30
SMS2,00 Kč
MMS6,90 Kč

Bonusový kredit lze ovšem získat pouze do konce roku, takže s objednáním SIM karty neváhejte. Po minulých zkušenostech víme, že karta přijde poštou přibližně do 7 dní od objednání, a to obyčejnou dopisní zásilkou.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Karta, SIM

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14