O2 opět rozdává SIM karty zdarma

Vzpomínáte jak O2 v září rozdával „nenásilnou“ formou nové předplacené SIM? Pokud ano, pak víte, že asi dva dny po uveřejnění naší bleskovky se zásoby operátora rychle vyčerpaly a některé zájemce se tak možná nedostalo. Patříte-li mezi ně nebo byste rádi využili výhod nové O2 karty se 100% bonusem na první dobití, pak máte další šanci právě teď. Stačí zavítat na stránky O2 a vyplnit objednávkový formulář.

Klepněte pro větší obrázek


Můžete dokonce získat ne jednu, ale hned dvě O2 karty s kreditem 0 Kč a tarifem TXT. Součástí balení zůstává odpovědní kartička za kterou operátor připisuje 50 Kč. Telefonní číslo uvedené při ověření může být z kterékoli sítě, balíček vám bude doručen na uvedenou adresu poštou do šesti pracovních dní. Krom bonusu na první dobití nabídne SIM ještě další výhody: 5 MMS zdarma a možnost aktivace balíčku neomezených SMS na jedno číslo ve vlastní síti. Pro úplnost přidávám ceník tarifu:

TarifO2 TXT
vlastní síť5,90 Kč
ostatní sítě7,40 Kč
účtování60+30
SMS2,00 Kč
MMS6,90 Kč

Bonusový kredit lze ovšem získat pouze do konce roku, takže s objednáním SIM karty neváhejte. Po minulých zkušenostech víme, že karta přijde poštou přibližně do 7 dní od objednání, a to obyčejnou dopisní zásilkou.

Diskuze (36) Další článek: Aktuální ceník: za kolik pořídíte dárek na poslední chvíli?

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, SIM, Karta

Určitě si přečtěte