O2 pokryje signálem Wi-Fi stadion pražské Slávie

Kompletní systém prodeje vstupenek a elektronický systém vstupu na stadion zajistí pro nový multifunkční areál Eden Telefónica O2. Vstupenky na zahajovací zápas Slavie s Oxfordem (7. května) se začínají prodávat v pátek 25. dubna na internetu a v úterý 29. dubna přímo v Edenu.

Telefónica O2 dodává do objektu internetovou konektivitu, hlasové služby a také související infrastrukturu. V neposlední řadě pokryje prostory stadionu Wi-Fi signálem, a to i pro mobilní připojení.

"Ve společnosti Telefónica O2 jsme nalezli silného partnera, který byl schopen zabezpečit všechny požadované služby ve vysoké kvalitě," komentuje partnerství za investora areálu, společnost E Side Property Ltd., Alexandr Kliment.

"Realizace této zakázky je pro naši společnost velkou výzvou,"říká o projektu František Schneider, výkonný ředitel pro korporátní segment společnosti Telefónica O2. "Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti poskytování telekomunikačních služeb, ale například vstupní brány a ticketing systémy řešíme v podobném rozsahu poprvé. Jedná se totiž o zcela unikátní projekt. Telefónica O2 tak vstupuje do dalšího odvětví, které bylo na obdobných projektech doposud realizováno externími dodavateli."

První akcí v Edenu bude slavnostní otevření, které je naplánováno na 7. května 2008.

Při této příležitosti se Slavia utká s univerzitním týmem Oxfordu. Předprodej vstupenek (v cenových kategoriích 500 a 700 Kč) začíná 25. dubna ve 12:00 na internetu, 29. dubna na pokladnách v Edenu, konkrétně v severovýchodním rohu areálu (přístup z ulice Vladivostocká). Otevřeno je každý den včetně víkendů a svátečního 1. května od 9:00 do18:00 hodin.

Držitelé voucherů na permanentky Slavie mají nárok na místa na hlavní a protilehlé tribuně, který lze uplatnit do čtvrtka 1. května do 12:00 hodin (pouze na pokladnách v Edenu). Členové fanklubu v kategorii Exclusive mohou nárokovat slevu ve výši 10 procent. Děti do 130 centimetrů mají v doprovodu dospělého vstup zdarma, avšak bez nároku na místo. V prodeji je i omezený počet exkluzivních klubových sedadel.

Lístky (pouze v základní kategorii) lze zakoupit a vytisknout i prostřednictvím internetu, a to na adrese http://vstupenky.stadioneden.cz.

Od 25. 4. jsou v prodeji také vstupenky na finále ligy amerického fotbalu (27. 6. 2008).

Témata článku: Operátoři, O2, Wi-Fi, Signál

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14