O2: Předplatné MMS obrázků zlevňuje o třetinu

V březnu tohoto roku spustilo O2 unikátní službu „Předplatné MMS obrázků“, která zákazníkům umožňuje za měsíční poplatek posílat obrázkové multimediální zprávy s vlastním přidaným textem o délce až 320 znaků zcela neomezeně a to ze svého portálu O2 Active. Neomezené obrázky lze odesílat do všech tuzemských mobilních sítí.

Předplatné si lze aktivovat na 14 dní nebo rovnou celý měsíc. V druhém případě ušetříte nějakou tu korunu, pro krátkodobé využívání ovšem bohatě stačí kratší varianta předplatného. Od poloviny tohoto měsíce dochází k výraznému zlevnění předplatného za využívání této služby.

Původní měsíční poplatek 150 Kč se nyní mění na částku 98,90 Kč, což je původní suma za čtrnáctidenní předplatné, která nyní padá na 75 Kč. Jakmile vám skončí předplacené období, službu si musíte sami reaktivovat.

Témata článku: Operátoři, O2, Obr, Předplatné, MMS

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14