O2 představil Personalizované MMS

Jestli alespoň občas posíláte předdefinované MMS obrázky od svého operátora, určitě se vám již stalo, že žádný z obrázků nebyl vhodný. Mobilní operátor O2 se tuto situaci pokusil vyřešit a představil unikátní službu s názvem Personalizované MMS.

Díky službě Personalizované MMS můžete jednoduše vytvořit třeba přání k narozeninám či jmeninám podle svého gusta. Princip objednávky je následující. Prvně si vyberete jeden z přednastavených obrázků, jakmile budete mít vybráno, kliknete na položku upravit. Následně se vám otevře editor, ve kterém do vybraného obrázku vložíte svůj libovolný text a můžete také použít jedno z 15 druhů písma. Díky tomuto přání můžete příjemce oslovit přímo, nemusíte tedy složitě vyhledávat mezi nabídkou jednotlivých obrázků.

Cena za poslání jedné Personalizované MMS je shodná jako za odeslání běžné předdefinované obrázkové zprávy, za každou objednávku tedy zaplatíte 24,90 Kč. Jak by mohla vámi vytvořená MMS vypadat, můžete zjistit v následujících třech ukázkách, které jsme pro vás připravili.

Témata článku: Operátoři, O2, MMS, Libovolný text

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14