O2 představil Personalizované MMS

Jestli alespoň občas posíláte předdefinované MMS obrázky od svého operátora, určitě se vám již stalo, že žádný z obrázků nebyl vhodný. Mobilní operátor O2 se tuto situaci pokusil vyřešit a představil unikátní službu s názvem Personalizované MMS.

Díky službě Personalizované MMS můžete jednoduše vytvořit třeba přání k narozeninám či jmeninám podle svého gusta. Princip objednávky je následující. Prvně si vyberete jeden z přednastavených obrázků, jakmile budete mít vybráno, kliknete na položku upravit. Následně se vám otevře editor, ve kterém do vybraného obrázku vložíte svůj libovolný text a můžete také použít jedno z 15 druhů písma. Díky tomuto přání můžete příjemce oslovit přímo, nemusíte tedy složitě vyhledávat mezi nabídkou jednotlivých obrázků.

Cena za poslání jedné Personalizované MMS je shodná jako za odeslání běžné předdefinované obrázkové zprávy, za každou objednávku tedy zaplatíte 24,90 Kč. Jak by mohla vámi vytvořená MMS vypadat, můžete zjistit v následujících třech ukázkách, které jsme pro vás připravili.

Diskuze (5) Další článek: Stahujte zdarma: aplikace pro Windows Mobile

Témata článku: Operátoři, O2, Libovolný text, MMS

Určitě si přečtěte