O2 připravil aukci pro členy Benefit programu

O2 přichystal pro své paušální zákazníky, kteří jsou zároveň členy věrnostního programu Benefit, zpestření v podobě aukce. Jedná se ovšem o zcela odlišnou aukci, než kterou znáte. V této O2 aukci se nepřihazují peníze, ale vaše pečlivě nastřádané Benefit body.

Předmětem aukce je třídenní pobyt s ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí a dvě permanentky na celodenní lyžování v areálu Snowhill v Herlíkovicích. Čtyři nejúspěšnější získají vydražený pobyt v týdnu od 8. do 15. března nebo od 12. do 19. dubna.

Aukce se budete moct zúčastnit po registraci na speciálních webových stránkách www.o2benefit.cz/aukce, které budou zpřístupněny během následujících dní.Registrace bude probíhat také přes textové zprávy ve tvaru START aukceX, kde písmeno X označuje termín draženého pobytu. Pro termín v březnu je zapotřebí doplnit číslici 1 (START aukce1) a pro dubnový termín zase 2 (START aukce2), tuto zprávu poté odešlete na číslo 999246.

Začátek aukce pro březnový zájezd je v pondělí 18. února od 12 hodin, konec je naplánován na čtvrtek 28. února rovněž na 12 hodin. Dražba dubnového výletu začíná od pondělí 24. března a končí ve čtvrtek 3. dubna, začátek i konec je daný den v poledne.

Aktualizováno: Dnes nám byly ze strany O2 zaslány k aukci podrobnější informace, které jsou ku prospěchu přihazujících. Pokud jste do aukce přihazovali vaše Benefit body, ale dražbu jste nevyhráli, vaše body vám budou navráceny zpět na váš Benefit účet. Další výhodou je, že každý aktivní účastník aukce má nárok na 30% slevu do areálů Snowhill. Podrobná pravidla aukce najdete zde.

Témata článku: Operátoři, O2, Program, Člen

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14