O2: problémy s objednáním SIM zdarma

Je tomu už skoro měsíc, kdy jsme vás informovali o obnovené akci mobilního operátora O2, který nabízel bezplatné předplacené SIM karty s přednastaveným tarifem TXT.

I přesto, že od spuštění této nabídky uplynulo již tolik dní, o svou SIM kartu či dokonce SIM karty si můžete stále zažádat a pokud tak učiníte ještě v těchto dnech, budete moct využít bonus pro první dobití, který se vám automaticky připíše ke stávajícímu kreditu. Tato nabídka platí pro první dobití v minimální výši 300 Kč a to pouze do konce měsíce ledna (podrobnosti zde).

Objednávka probíhá formou jednoduchého formuláře na stránkách operátora. Každý si může objednat až dvě předplacenky. Karty neobsahují žádný kredit, přesto je lze využít na stáhnutí několika placených služeb z portálu O2 Active (například her), protože karty vás „pustí do mínusu“. V balení najdete také registrační kartičku, jejíž odeslání přinese kredit 50 Kč. U každé SIM karty lze po dobití odeslat zdarma 5 MMS zpráv do všech sítí. Jakmile si SIM kartu objednáte, její doručení uskuteční Česká pošta a to přibližně do 7 pracovních dní od objednání.

Při objednávce ovšem můžete narazit na velký problém, který vám objednávku nepovolí dokončit. Chyba se projevuje ve formuláři, kam zadáváte své poštovní údaje a telefonní číslo na které vám má být doručen kontrolní kód. A zde je právě ona zmiňovaná chyba. Na vámi zvolené číslo totiž žádný kontrolní kód nepřijde a to ani po několika hodinách. Doufejme tedy, že po zveřejnění této Bleskovky dojde ze strany O2 k nápravě.

SIM karty zdarma O2 rozdával již v září, ale tehdy byla akce platná pouze několik málo dní. Jestliže jste si objednali bezplatné SIM karty již v první akci, neznamená to, že nyní tak učinit nemůžete. SIM karty vám přijdou zdarma znovu.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Zvolené číslo, SIM

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

16.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

O2 v září: Špičkový Samsung Galaxy Note 8 a četné slevy [ceník]

** O 2 800 Kč šel s cenou dolů iPhone 7 s pamětí 256 GB ** O 2 500 Kč levnější můžete mít CAT S60 s termokamerou ** Sleva 2 300 Kč pak platí na loňský Samsung Galaxy S7

9.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

Zpátky do školy! Nejlépe s novým mobilem a výhodným tarifem, nejvýhodnější je...

** Pokud vám ještě nebylo 27 let, máte dveře otevřené ** 10 GB s „občanským“ tarifem stojí přes tisícovku, pro mladé 499 Kč ** O2 připravilo akci na telefony, za úpis sleví až 3 000 Kč

24.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 18