O2: problémy s objednáním SIM zdarma

O2: problémy s objednáním SIM zdarma

Je tomu už skoro měsíc, kdy jsme vás informovali o obnovené akci mobilního operátora O2, který nabízel bezplatné předplacené SIM karty s přednastaveným tarifem TXT.

I přesto, že od spuštění této nabídky uplynulo již tolik dní, o svou SIM kartu či dokonce SIM karty si můžete stále zažádat a pokud tak učiníte ještě v těchto dnech, budete moct využít bonus pro první dobití, který se vám automaticky připíše ke stávajícímu kreditu. Tato nabídka platí pro první dobití v minimální výši 300 Kč a to pouze do konce měsíce ledna (podrobnosti zde).

Objednávka probíhá formou jednoduchého formuláře na stránkách operátora. Každý si může objednat až dvě předplacenky. Karty neobsahují žádný kredit, přesto je lze využít na stáhnutí několika placených služeb z portálu O2 Active (například her), protože karty vás „pustí do mínusu“. V balení najdete také registrační kartičku, jejíž odeslání přinese kredit 50 Kč. U každé SIM karty lze po dobití odeslat zdarma 5 MMS zpráv do všech sítí. Jakmile si SIM kartu objednáte, její doručení uskuteční Česká pošta a to přibližně do 7 pracovních dní od objednání.

Při objednávce ovšem můžete narazit na velký problém, který vám objednávku nepovolí dokončit. Chyba se projevuje ve formuláři, kam zadáváte své poštovní údaje a telefonní číslo na které vám má být doručen kontrolní kód. A zde je právě ona zmiňovaná chyba. Na vámi zvolené číslo totiž žádný kontrolní kód nepřijde a to ani po několika hodinách. Doufejme tedy, že po zveřejnění této Bleskovky dojde ze strany O2 k nápravě.

SIM karty zdarma O2 rozdával již v září, ale tehdy byla akce platná pouze několik málo dní. Jestliže jste si objednali bezplatné SIM karty již v první akci, neznamená to, že nyní tak učinit nemůžete. SIM karty vám přijdou zdarma znovu.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma

37 komentářů

Nejnovější komentáře

  • xxx 25. 2. 2008 13:33:21
    Nedávno sem objednal a přišlo. Sice sem prošvih akci na dobití, ale...
  • cmel 29. 1. 2008 15:16:04
    Jo, obědnání karty obědově je nejlepčí . Pěkně křupe v zubech :-D
  • cmel 29. 1. 2008 15:12:00
    Po bleskurychlém a bezproblémovém objednání karty bleskurychle přišly,...
Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5


komerční sdělení

Komerční sdělení