O2 prodlužuje vánoční výhody nejen v e-shopu

Podle očekávání se mobilní operátor O2 rozhodl prodloužit své vánoční nabídky nejen ve svém e-shopu. Vánoční akce, které původně platily pouze do uplynulé neděle, byly prodlouženy až do konce tohoto roku.

Až do 31. prosince můžete získat jakýkoliv paušál z řad NEONů s polovičním měsíčním poplatkem na celé dva roky. Slevu lze získat u všech forem prodeje – přes prodejní linku 800 02 02 02, e-shop i značkové prodejny. Platí jen pro nové smlouvy. Více informací o tomto tématu najdete v samostatném článku.

Druhou vánoční nabídkou, která byla prodloužena, je zisk praktického dárku při on-line aktivaci vybraného tarifu nebo služby. Dárek je v podobě bezdrátového digitálního teploměru, jenž měří teplotu doma i venku. Standardní prodejní cena je přibližně 599 Kč. Podrobnosti najdete zde.

K aktivaci nového tarifu obdržíte i nadále vánoční poukaz v hodnotě 3 000 Kč na služby O2, který můžete darovat i další osobě třeba pod vánoční stromeček.

Témata článku: Operátoři, O2, E-shop

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14