O2 SIM karty zdarma: vyzkoušeli jsme

V průběhu minulého týdne jsme přinesli Bleskovku s informací, že mobilní operátor 02 rozdává předplacené SIM karty s tarifem TXT. Akci bylo možné využít na internetových stránkách operátora a to pouze po omezenou dobu (ještě tentýž den po zveřejnění bylo rozdávání ukončeno). Také poštovné a balné bylo zdarma.

Kartu jsem si také zkusil 6. září objednat, tento týden ve čtvrtek (13. září) dorazila. Zklamáním je to, že SIM karta neobsahuje žádný přednabitý kredit i přesto, že při objednávce bylo přislíbeno 50 Kč. V balení místo toho najdete odpovědní kartičku Vyplníte, odpovíte a teprve pak dostanete 50 Kč i možnost odeslat slíbených pět MMS.

Do 30. září lze také využít 50 volných SMS zpráv na období čtyř týdnů, stačí pouze dobít kredit v minimální výši 300 Kč, pokud budete chtít s volnými textovými zprávami pokračovat, stačí opět v období probíhajících 4 týdnů dobít alespoň 300 Kč. Celkem lze tuto výhodu využít 4×.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Karta, SIM

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14