O2 sjednocuje ceny za SMS do zahraničí. 5 Kč pro všechny

S platností od 1. května došlo k úpravě ceny za odchozí SMS na zahraniční čísla pro zákazníky s předplacenými kartami. Nová vyšší jednotná cena činí 5 Kč pro všechny nezávisle na zvoleném tarifu a aktivním balíčkům volných textovek. Na zdražení jsme se zhruba před týdnem operátora zeptali a ten nám ve svém vyjádření sliboval „sjednocení“ ceny také u paušálních zákazníků. A skutečně, počínaje 15. květnem bude proces zdražování dokonán. Jen pro upřesnění, zahraničním telefonním číslem se rozumí takové číslo v mobilní síti, na které lze doručit SMS s jinou předvolbou než +420. Cena se neliší dle žádných roamingových tarifů, je stejná pro celý svět.

Klepněte pro větší obrázek
Pokud potřebujete poslat SMS do zahraničí, využijte SMSender s cenou 1,90 Kč za zprávu

Textovky odeslané z ciziny na jakákoli čísla jsou zpoplatněny dle stávajících roamingových cen. Pokud se ptáte na důvod zdražení, tak ten operátor uvádí jako sjednocení přístupu skupiny O2 v rámci zemí Evropské unie. Pokud do zahraničí posíláte hodně zpráv a zdražení pocítíte zvýšením účtu alespoň o 10 %, sdělí vám operátor tuto novinu v den zvýšení ceny prostřednictvím SMS. A jestli se chcete vyhnout placení několikanásobně vyšší částky, nezbývá než začít využívat praktický posílač textových i multimediálních zpráv SMSender.

Témata článku: Operátoři, O2, SMS, Zahraniční telefon, Jednotná cena, Zahraničí

Určitě si přečtěte

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

Chtěli „flat“ se 100 GB, operátoři se jim vysmáli. Přesto má Nové Město tarify pro občany

** Tarif A měl mít 100 GB, „béčko“ 5 GB. Nakonec mají 150 MB až 1 GB ** Tarif pro lidi, kteří hodně volají nabízí 3000 minut za 499 Kč ** Veřejnou soutěž vyhrál brněnský virtuální operátor Fayn

Včera | Pospíšil Aleš | 55

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2