O2 Sk: za neprovolané minuty vrátí peníze

Slovenská MobilMania přinesla zajímavé informace týkající se nových paušálních tarifů u slovenského mobilního operátora O2. O2 SK totiž včera poprvé představil své nové paušální tarify s názvem „Pre mňa“, které si zákazníci budou moci aktivovat již od 5. září.

Od 2. února operátor nabízel pouze předplacené služby a postupně se služby rozšiřují, například spuštěním roamingu. Nové paušální tarify budou v cenovém rozpětí od 420 Sk do 1600 Sk, nejnižší paušální tarif přitom zákazníkům nabídne 70 volných minut a ten nejvyšší dosáhne až na 400 volných minut.

K těmto tarifům bude spuštěna také doplňující služba „Vždy výhodnejšie“, která zákazníkům automaticky ušetří peníze z měsíčního vyúčtování. Operátor zákazníkovi vždy na konci zúčtovacího období porovná provolané minuty s těmi volnými, které jsou poskytovány v rámci měsíčního paušálu. Pokud provolané minuty nepřesáhnou dvě třetiny volných minut, získá zákazník část měsíčního paušálu zpět.

Tato převratná služba funguje ovšem i naopak. Pokud zákazník provolá více minut než je nabízeno v následujícím vyšším paušálním tarifu, automaticky se mu zvýší počet volných minut a minuty provolané nad rámec budou účtovány výhodnější sazbou.

Slovenský O2 se snaží získat paušální zákazníky již nyní, všichni zájemci teď mohou získat zlaté a stříbrné telefonní číslo zdarma.

Diskuze (9) Další článek: EISA: nejlepší telefon je Samsung U700

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Peníze, Min


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29