O2 Sk: za neprovolané minuty vrátí peníze

Slovenská MobilMania přinesla zajímavé informace týkající se nových paušálních tarifů u slovenského mobilního operátora O2. O2 SK totiž včera poprvé představil své nové paušální tarify s názvem „Pre mňa“, které si zákazníci budou moci aktivovat již od 5. září.

Od 2. února operátor nabízel pouze předplacené služby a postupně se služby rozšiřují, například spuštěním roamingu. Nové paušální tarify budou v cenovém rozpětí od 420 Sk do 1600 Sk, nejnižší paušální tarif přitom zákazníkům nabídne 70 volných minut a ten nejvyšší dosáhne až na 400 volných minut.

K těmto tarifům bude spuštěna také doplňující služba „Vždy výhodnejšie“, která zákazníkům automaticky ušetří peníze z měsíčního vyúčtování. Operátor zákazníkovi vždy na konci zúčtovacího období porovná provolané minuty s těmi volnými, které jsou poskytovány v rámci měsíčního paušálu. Pokud provolané minuty nepřesáhnou dvě třetiny volných minut, získá zákazník část měsíčního paušálu zpět.

Tato převratná služba funguje ovšem i naopak. Pokud zákazník provolá více minut než je nabízeno v následujícím vyšším paušálním tarifu, automaticky se mu zvýší počet volných minut a minuty provolané nad rámec budou účtovány výhodnější sazbou.

Slovenský O2 se snaží získat paušální zákazníky již nyní, všichni zájemci teď mohou získat zlaté a stříbrné telefonní číslo zdarma.

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Peníze, Min

Určitě si přečtěte

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15