O2 Sk: za neprovolané minuty vrátí peníze

Slovenská MobilMania přinesla zajímavé informace týkající se nových paušálních tarifů u slovenského mobilního operátora O2. O2 SK totiž včera poprvé představil své nové paušální tarify s názvem „Pre mňa“, které si zákazníci budou moci aktivovat již od 5. září.

Od 2. února operátor nabízel pouze předplacené služby a postupně se služby rozšiřují, například spuštěním roamingu. Nové paušální tarify budou v cenovém rozpětí od 420 Sk do 1600 Sk, nejnižší paušální tarif přitom zákazníkům nabídne 70 volných minut a ten nejvyšší dosáhne až na 400 volných minut.

K těmto tarifům bude spuštěna také doplňující služba „Vždy výhodnejšie“, která zákazníkům automaticky ušetří peníze z měsíčního vyúčtování. Operátor zákazníkovi vždy na konci zúčtovacího období porovná provolané minuty s těmi volnými, které jsou poskytovány v rámci měsíčního paušálu. Pokud provolané minuty nepřesáhnou dvě třetiny volných minut, získá zákazník část měsíčního paušálu zpět.

Tato převratná služba funguje ovšem i naopak. Pokud zákazník provolá více minut než je nabízeno v následujícím vyšším paušálním tarifu, automaticky se mu zvýší počet volných minut a minuty provolané nad rámec budou účtovány výhodnější sazbou.

Slovenský O2 se snaží získat paušální zákazníky již nyní, všichni zájemci teď mohou získat zlaté a stříbrné telefonní číslo zdarma.

Diskuze (9) Další článek: EISA: nejlepší telefon je Samsung U700

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Peníze, Min, Pen


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

RECENZE: Honor 7A — dobrá volba, když nechcete utrácet

** Honor 7A je ideální smartphone pro děti či začátečníky ** Nestojí moc a systém na něm jede hezky plynule ** Má rozumně nastavené parametry, zabezpečení a hezké barvy **

Jakub Vrbacký | 20

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

RECENZE: Huawei Nova 3i — když se po hvězdě zrodí i hvězdička

** Levnější odvozenina od Huawei Nova 3 má jen málo ústupků ** Zařadila se však do plného rybníka konkurence, včetně té vlastní ** Doufejme, že jí to nesrazí vaz, jedná se o povedený smartphone

Jakub Vrbacký | 31

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

RECENZE: Asus Zenfone Max Pro — obří baterie je pouze začátek

** Asus vzal útokem nižší střední třídu, když představil Zenfone Max Pro ** Hlavní devízou je 5 000mAh baterie zajišťující dlouhou výdrž ** Výrobce si však vedl velmi dobře i při výběru dalších komponent

Milan Měchura | 52