O2 SMSender: Pozor, textovky již za 1,90 Kč

Pokud využíváte internetovou aplikaci pro odesílání zpráv O2 SMSender, chceme vás upozornit na ukončení promo nabídky operátora, který opakovaně nabízel odesílání textových zpráv do vlastní sítě prostřednictvím této aplikace za pouhý padesátník. K prodloužení této akce o další měsíc již nedošlo, a SMSender se standardní cenou 1,90 Kč za zprávu tak již vychází méně výhodně než například nové tarify O2 Neon.

Pomocí služby SMSender lze odesílat SMS zprávy rovněž do ostatních sítí, každá zpráva vás vyjde taktéž na 1,90 Kč. Služba je vhodná zejména pro posílání zpráv do zahraničních sítí, kde cena zůstává na tuzemské úrovni, přičemž u tarifů stoupla na 5 Kč. Využít lze také odesílání multimediálních zpráv, jejichž cena je ovšem také vysoká, jedna MMS zpráva přijde na 9,28 Kč. Jen připomínám, že s novými NEONovými tarify lze MMSky odesílat za 5,90 Kč a textové zprávy za 1 Kč nebo 1,50 Kč – záleží na vybraném tarifu.

Ve stejné době, kdy bylo možné odesílat textovky za padesátník, bylo možné s SMSenderem využívat zasílání e-mailových notifikací zdarma. Jedná se o službu, která vám v nastaveném intervalu kontroluje nastavený e-mailový účet a v případě, že je nalezen nový e-mail, je přeposlán jako SMS v maximální délce 160 znaků na mobilní telefon. Jelikož bezplatné období již skončilo, nyní získá zákazník za každých 15 zaslaných SMS či MMS zpráv 30 e-mailových notifikací zdarma, nebo si za cenu 20 Kč může pořídit neomezený balíček notifikací na 30 dní.


 
Aktualizováno: Před několika hodinami došlo k aktualizaci ceníku v bodě, který se zrovna výrazně dotýká výše popsané služby SMSender. O2 nakonec stahuje cenu 1,90 Kč za odeslanou zprávu a natrvalo ji nahrazuje sazbou 0,50 Kč. E-mailové notifikace rovněž zůstávají bezplatné, ale pouze do konce tohoto měsíce.

Diskuze (20) Další článek: O2 upravuje ceny u přestupního tarifu Neon XS

Témata článku: Operátoři, O2, Text, Pozor, Neomezený balíček


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31