O2 SMSender: textovky do vlastní sítě za padesátník

V říjnu minulého roku spustil O2 službu nazvanou SMSender, jež zákazníkům umožňuje velice pohodlně odesílat textové i multimediální zprávy z počítače. Mnozí zákazníci včetně mě zajásali, stejně jako já ale asi zůstali opařeni, když se seznámili s cenami. Za textovku 1,90 Kč a 9,28 Kč za MMS je zkrátka hodně a to se tehdy ještě mluvilo o zaváděcích cenách. Jelikož si v podstatě všichni paušální zákazníci všech operátorů mohou poslat jak SMS, tak MMS levněji ze svého telefonu (jen u Vodafone vyjde MMS na 11,30 Kč), ztrácí v domácích podmínkách SMSender svou atraktivitu. Cenově zajímavý může být pouze pro zákazníky s předplacenou kartou nebo při posílaní zpráv ze zahraničí.

Pokud vás od využívání SMSenderu odrazovaly ceny, mám pro vás dobrou zprávu. V období od 1. února do konce dubna dochází ke snížení ceny SMS do sítě O2 na 0,50 Kč. Cena SMS do ostatních sítí zůstává nezměněna, stejně tak i cena za odeslání MMS. Ve stejné době můžete s SMSenderem využívat zasílání e-mailových notifikací zdarma. Jedná se o službu, která v nastaveném intervalu kontroluje zákazníkem nastavený e-mailový účet a v případě, že je nalezen nový e-mail, je přeposlán jako SMS notifikace v maximální délce 160 znaků na mobilní telefon.

Klepněte pro větší obrázek
SMS do sítě O2 za padesátník se vyplatí hlavně předplacenkářům

Notifikace je možné nastavit dle nadefinovaných pravidel – filtrování dle klíčových slov, času, počtu zpráv apod. Po ukončení promo období získá uživatel za každých 15 zaslanýchSMS či MMS zpráv 30 e-mailových notifikací zdarma nebo si za cenu 20 Kč může pořídit neomezený balíček notifikací na 30 dní. Zvýhodněná nabídka platí pro všechny uživatele služby, tj. pro stávající i nové.

Diskuze (29) Další článek: O2: MMS zprávy dne po celý únor zdarma

Témata článku: Operátoři, O2, Zvýhodněná nabídka, Text, Neomezený balíček, Pad

Určitě si přečtěte