O2 SMSender: Textovky za padesátník i po celý květen

Začátkem února jsme přínesli informaci o akci mobilního operátora O2, který svým zákazníkům nabízel možnost odesílat textové zprávy do vlastní sítě za padesátník prostřednictvím služby SMSender, která umožňuje pohodlné odesílání nejen textových, ale rovněž multimediálních zpráv. SMS zprávy za padesát haléřů měly být nabízeny pouze do konce dubna, nyní ovšem operátor prodlužuje svou nabídku o jeden měsíc. Poslední SMS za tuto cenu tedy můžete odeslat 31. května.

Textové zprávy do ostatních sítí vás přes tuto službu vyjdou na 1,90 Kč za kus, odeslání jedné multimediální zprávy vyjde na 9,28 Kč. SMS zprávy do vlastní sítě budou účtovány po skončení promo akce taktéž částkou 1,90 Kč.

Ve stejné době můžete s SMSenderem využívat zasílání e-mailových notifikací zdarma. Jedná se o službu, která vám v nastaveném intervalu kontroluje nastavený e-mailový účet a v případě, že je nalezen nový e-mail, je přeposlán jako SMS v maximální délce 160 znaků na mobilní telefon. Po skončení bezplatného období získá zákazník za každých 15 zaslaných SMS či MMS zpráv 30 e-mailových notifikací zdarma, nebo si za cenu 20 Kč může pořídit neomezený balíček notifikací na 30 dní.

Témata článku: Operátoři, O2, Text, Pad

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14