O2 SMSender: Textovky za padesátník i po celý květen

Začátkem února jsme přínesli informaci o akci mobilního operátora O2, který svým zákazníkům nabízel možnost odesílat textové zprávy do vlastní sítě za padesátník prostřednictvím služby SMSender, která umožňuje pohodlné odesílání nejen textových, ale rovněž multimediálních zpráv. SMS zprávy za padesát haléřů měly být nabízeny pouze do konce dubna, nyní ovšem operátor prodlužuje svou nabídku o jeden měsíc. Poslední SMS za tuto cenu tedy můžete odeslat 31. května.

Textové zprávy do ostatních sítí vás přes tuto službu vyjdou na 1,90 Kč za kus, odeslání jedné multimediální zprávy vyjde na 9,28 Kč. SMS zprávy do vlastní sítě budou účtovány po skončení promo akce taktéž částkou 1,90 Kč.

Ve stejné době můžete s SMSenderem využívat zasílání e-mailových notifikací zdarma. Jedná se o službu, která vám v nastaveném intervalu kontroluje nastavený e-mailový účet a v případě, že je nalezen nový e-mail, je přeposlán jako SMS v maximální délce 160 znaků na mobilní telefon. Po skončení bezplatného období získá zákazník za každých 15 zaslaných SMS či MMS zpráv 30 e-mailových notifikací zdarma, nebo si za cenu 20 Kč může pořídit neomezený balíček notifikací na 30 dní.

Diskuze (4) Další článek: IGo 8 pro kapesní počítače a smartphony je v prodeji

Témata článku: Operátoři, O2, Text, Květen, Neomezený balíček, Pad


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9