O2: soutěž o telefony Nokia 6300 a hudební alba

Mobilní operátor O2 připravil pro své zákazníky další ze svých pravidelných soutěží. Tentokrát není zaměřena na znalosti ani na tipování správných odpovědí, v této soutěžní hře záleží vše pouze na štěstí.

Zúčastnit se soutěžní hry je naprosto snadnou záležitostí, stačí pouze odeslat textovou zprávu s klíčovým slovem TXT na telefonní číslo 724211121. Čím více takových zpráv pošlete, tím větší máte šanci na výhru. Cena za odeslanou zprávu je dle vašeho tarifu jako SMS do vlastní sítě.

Ve hře jsou tři telefony Nokia 6300, které získají ti šťastlivci, jejichž soutěžní zpráva bude doručena jako 330., 660. či 990. v pořadí. Ovšem to není jediná výhra, neboť každá 30. zpráva v vyhrává hudební album „Best of 20 let“ od skupiny Wanastovi Vjecy. To obsahuje soubor dvou CD a jednoho DVD. Ve hře je minimálně 100 kusů těchto alb.

Soutěžní hra probíhá do konce dubna. Výherci budou o své výhře vyrozuměni po skončení soutěže, nejpozději však do 12. května. Podrobná pravidla naleznete zde.

Témata článku: Nokia, Operátoři, O2, Telefony, Nokia 6300, Soutěž, Telefon

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14