O2 spojil mobilní a pevný internet v jednom tarifu

O2 představil novou službu Internet Komplet, která nabídne uživatelům v rámci jednoho měsíčního poplatku na jedné faktuře možnost využívat jak pevné, tak i mobilní připojení k internetu.

Dále vše jasně vysvětluje tisková zpráva:

Díky službě O2 Internet Komplet získají uživatelé možnost používat v rámci jednoho měsíčního poplatku jak vysokorychlostní O2 Internet Expres přes pevnou linku (ADSL), tak v případě potřeby také mobilní připojení O2 Internet Mobil (CDMA) o rychlosti až 512 kb/s s 20 hodinami připojení za měsíc zdarma. Po vyčerpání volných hodin mobilního připojení si může zákazník jednoduchým způsobem online doobjednat rozšiřující časové bloky. Nová služba má ještě mnoho dalších výhod. Mezi ně patří například pro oba typy připojení dotované modemy a aktivace služby přijde zákazníky pouze na jednu korunu. Pro přístup k internetu budou zákazníci vždy používat stejný login i uživatelské heslo. S tímto účtem se navíc zákazníci mohou dostat do největší sítě O2 Wifi Hot-spotů v České republice. Navíc do konce října může zákazník využít bonus 2 000 Kč, pokud zároveň užívá i mobilní tarify od O2.

"V dnešní době se stále častěji setkáváme se zákazníky, kteří nechtějí být vázaní nějakými technologickými parametry telekomunikačních služeb. O2 Internet Komplet zaručuje jak vysokou rychlost a kvalitu pevného vysokorychlostního připojení doma nebo v práci, tak i mobilního vysokorychlostního připojení na cestách," říká o novém tarifu Andrej Torriani, marketinkový ředitel ze společnosti Telefónica O2 a dodává: "O2 je symbolem konvergované služby, která v sobě spojuje pevné i mobilní služby a zvyšuje tak množství benefitů, které od nás zákazníci mohou získat", dodal.

Služba O2 Internet komplet je k dispozici ve dvou různých variantách, a to buď bez závazku, nebo s 12 měsíčním úvazkem. Pokud se zákazník pro podpis smlouvy rozhodne, získá nejenom ADSL modem za 1 Kč, ale také téměř 3000 Kč slevu na CDMA modem. Na výběr budou různé tarify, které se kromě ceny budou lišit také svou přenosovou rychlostí a objemy pro přenos dat. Nabídka je zobrazena v následující tabulce:

Pro domácnosti
Tarif

FUP ADSL
(na měsíc)

FUP CDMA
(na 7 dní)

časový limit
pro CDMA

měsíční
paušál

O2 Internet Komplet 512 1 GB 0,4 GB 20 hodin 951 Kč
O2 Internet Komplet 2048 8 GB 0,4 GB 20 hodin 1 189 Kč
O2 Internet Komplet 3072 12 GB 0,4 GB 20 hodin 1 427 Kč

O2 Internet Komplet 4096

20 GB 0,4 GB 20 hodin 1 903 Kč

Kromě nabídek pro domácnost jsou připravené i speciální balíčky pro malé firmy:

Pro menší firmy
Tarif

FUP ADSL
(na měsíc)

FUP CDMA
(na 7 dní)

časový limit
pro CDMA

měsíční
paušál
O2 Internet Komplet
Extreme 512
bez limitu 0,4 GB 20 hodin 1 546 Kč
O2 Internet Komplet
Extreme 2048
bez limitu 0,4 GB 20 hodin 1 784 Kč
O2 Internet Komplet
Extreme 3072
bez limitu 0,4 GB 20 hodin 2 141 Kč
O2 Internet Komplet
Extreme 4096
bez limitu 0,4 GB 20 hodin 2 617 Kč

Nové tarify rozšiřují současnou nabídku řady O2 Internet Expres a O2 Internet Expres Extreme, které zůstávají v platnosti beze změny. Služba O2 Internet Komplet však rozšiřuje jejich funkcionalitu o mobilitu a možnost práce v terénu za velmi zajímavou cenu. Další desetihodinové bloky mobilního přenosu lze přikoupit za 99 Kč.

Diskuze (36) Další článek: SIM karta O2 nově za necelou stovku

Témata článku: Internet, Mobil, Pevný internet, Tarif


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113